Julie je krásná mladá dívka s pěknou pletí, výraznýma očima a pravidelným obličejem. Líčit ji byla pro mě velká radost a přímo potěšení!

Mary KayVždy se snažím v první řadě především o to, aby se žena po proměně cítila sama sebou, aby jí sedly barvičky a také intenzita líčení.

Důležité jsou také barvy, do kterých je modelka oblečená, aby na fotkách hezky ladila. Julie byla oblečená do černého, takže jsem měla volné pole působnosti, ale svěřila se, že nejlépe se cítí v přírodních a nenápadných odstínech.

Nejprve jsem odlíčila řasy Odličovačem očí a poté pleť připravila TW čisticím krémem 3 v 1 a TW hydratačním krémem. Moje modelka si libovala, jak krásně hladkou má teď pleť.

Mary Kay

Nejprve jsem nanesla Fixační gel pod make-up se s SPF 15 a na ní začala zkoušet různé odstíny Podkladové báze.

Mary Kay

Nejvhodnější se ukázal světlejší odstín ivory 4 v matném provedení. Ve slabé vrstvě jsem jej Štětcem na podkladovou bázi nanesla též na rty a oční víčka.

Mary Kay

Nakonec jsem podklad zafixovala Transparentním sypkým pudrem a na lícní kosti nanesla Minerální tvářenku Cherry Blossom.

Mary Kay

Oční víčka jsem vystínovala Minerálními očními stíny Crystalline a Sadou očních stínů Sandstorm.

Mary Kay

Na linky jsem použila čerstvou novinku  - konturovací tužku Deep Brown - je měkká a přesto skvěle drží.

Mary Kay

Oční make-up završila Řasenka Ultimate - vhodná pro delší řasy, kterými se Julinka pyšní. Přirozenou linii tmavého obočí jsem jen pročísla kartáčkem.

Mary Kay

Rty jsem orámovala Konturovací tužkou na rty Neutral, vyplnila rtěnkou True Dimensions v odstínu First blush a střed rtů ještě Leskem na rty NouriShine plus Fancy Nancy.

Proměna je hotová - jak se vám líbí?

Mary Kay

Čtěte také:

Více informací o kosmetice Mary Kay najdete na těchto stránkách: www.marykay.cz

Reklama