Hledáme pět mužů, kteří s námi budou hubnout a získají od redakce balíček produktů KetoMix na dva měsíce.
5ece60bb7ee20obrazek.png

Téma hubnutí a kilogramy navíc neřeší jen ženy, ale trápí i muže. I mužům vadí rozložitá postava, omezení pohybu, nadměrné velikosti oblečení a další nepříjemné situace, které se pojí s nadváhou. Těšíme se, že vám představíme v novém projektu muže, kterým s hubnutím rádi pomůžeme.

Výzva pro muže:

Zapojte se do našeho projektu s hubnutím. Máte nadváhu, nelíbí se vám vaše postava a plánujete se svými kily navíc něco udělat a efektivně a jednoduše je shodit?

Pět mužů s nadváhou, které vybereme, v našem projektu budou s dohledem redakce hubnout dva měsíce.

Během této doby určitě zhubnete tak, že budete se sebou spokojení. Stejně tak jako u předchozích projektů budeme rádi u toho budeme a zprostředkujeme ostatním, které hubnutí zajímá, váš příběh!

Milé čtenářky, i vy můžete přihlásit někoho, kdo má o projekt zájem!

Podmínky projektu:

Podmínkou účasti je spolupráce s redakcí na článcích o průběhu hubnutí. Nejprve vás představíme čtenářkám, vyfotíme vás a následně se budete s ostatními dělit o své úspěchy a pocity.  I když jsme magazín pro ženy, zajímá nás, jak vše zvládnete a jaká proměna vás čeká na konci projektu. Podmínkou je i závěrečné focení v Praze.
Změna jídelníčku bude pro vás možná na začátku radikální. Ale uvidíte, jakmile se hubnoucí proces rozjede, bude vás tato změna rozhodně bavit. Nebudete muset počítat kalorie, cvičit, nebudete mít hlad a na široké nabídce jídel si určitě pochutnáte.

S námi to zvládnete, ostatní čtenářky vám budou držet palce a budou obdivovat vaše úspěchy.

Jak se do této akce zapojit, abychom vás vybrali?

  • Musí vám být více jak 18 let a být z ČR.
  • Nezapomeňte, že dieta není pro každého, zde najdete, zda se to náhodou netýká i vás.
  • Musíte být na stránkách www.zena-in.cz zaregistrovaný. Může vás přihlásit i naše čtenářka, která je u nás zaregistrovaná, ale pak budeme chtít, abyste se zaregistroval i vy.
  • Pod svým přihlášením nám vyplňte krátkou anketu a napište nám, proč bychom měli vybrat zrovna vás – krátký stručný příběh, kolik je vám let, kolik měříte, kolik vážíte, zda jste již nějakou dietu držel a kolik chcete zhubnout.
  • Všechny vaše příspěvky si pročteme a do 10. 6. 2020 vybereme adepty, které se zúčastní našeho projektu.

Zhubněte kila, která nechcete

Jak byly úspěšné čtenářky v minulých projektech se dozvíte v našem speciálu ZDE.

Jak se zapojit do projektu?

Vyplňte tuto krátkou anketu – nezapomeňte, že musíte být na našich stránkách zaregistrovaný a přihlášený, aby se vám anketa zobrazila, děkujeme! Přihlásit vás může i naše čtenářka, která je zaregistrovaná.

Případně se zaregistrujte zde.

Anketa probíhá ZDE.

POZOR!
Na tento email zašlete zároveň fotografii zájemce - soutez@zena-in.cz – do předmětu napište svůj nick, přezdívku, jakou máte v registraci na www.zena-in.cz a své celé jméno i zájemce o hubnutí.

Musí tam být obě informace, abychom vás pak bez problémů mohli vyhledat a kontaktovat a přiřadit vaší fotografii k vaší osobě.

Do projektu se můžete hlásit do 10. 6. do 23:59.

Reklama