DEJAVU je salon, kde se snoubí krása, která zde vzniká s velmi příjemným a vkusným prostředím. Jeho heslem je: Vystupte z davu šedi a vstupte do světa nekonečných možností a fantazie plné svěžesti.

DEJAVU je salonem, který se zabývá zejména krásou našich vlasů. Je to kadeřnické studio, kde vám vytvoří na hlavě ve podle vašeho přání….

Jaký je podle odborníků, kteří zde pracují trend letošního jara????

DEJAVU: „Letošní jaro nám přináší „oblé ženské křivky“ v podobě vlnitých vlasů, hebkosti a objemu účesu. Ať už se jedná o nezkrotné divoké vlny, či naopak romantické krásné lokny, spirály či jemné zvlnění, fantazii se meze nekladou. Vše je dovoleno, vždyť to vše jsou jednotlivé tváře ženy a vyjádření její ženskosti. Spojením vlnitých kadeří spolu s výraznějším probarvením či světlým melírem budete mimořádně IN.“

Jak se jarní trendy staví k ženám, které nevlastní bohatou kštici a neholdují vlnitým vlasům???

DEJAVU: „Je tu bohatý výběr „tupých střihů“ a velmi oblíbená mikáda. Různé délky a tvary vykouzlí ty správné padnoucí účesy. Rafinovaně střižené ofiny (tlusté, asymetrické, krátké i delší) dají obličeji novou tvář :-) U těchto střihů podtrhává jejich éru výrazné probarvení."

Jakými barvami září kolekce barev letošního jara???

DEJAVU: „Jsou to veselé, syté, živé barvy. Inspiraci hledali tvůrci jarních trendů ve všech odstínech rozkvetlých květů ovocných stromů, jako jsou jabloně či třešeň, nezapomínali ani na barvy půdy a lučních květin."

Salon DEJAVU – najdete ho na stránkách www.de-ja-vu.cz - pro jednu ze čtenářek Ženy-in uskuteční oblíbenou proměnu – pokud vyhrajete v soutěži, která dnes začíná, pak ji vyhrajete. Proměna se bude týkat jak vlasů – nový účes, barva, melír...,  tak nalíčení od zkušené vizážistky. Proměnu si pak všechny budete moci prohlédnout z následujícího článku o tom, jak se výherkyně proměnila a jak jí to slušelo!!!! Tak neváhejte a soutěžte :-))))

Pokud se podíváte na stránky www.de-ja-vu.cz , můžete se podívat, jak to v salonu vypadá a jaké společenské akce zde proběhly. Najdete zde i rozpis služeb a všeho, co zde nabízejí. Salon najdete ve Veleslavínově ulici 6, Praha 1 tel: 224 811 554

Soutěžit můžete ZDE .

Reklama