Pamatujete si ještě na soutěž o zvětšení rtů, která probíhala na našich stránkách na přelomu března a dubna? Konečně vám můžeme představit vítězku! Paní Markéta (40) byla bohužel nemocná a navíc je z Třebíče, tak nebylo snadné najít termín, kdy by mohla na ošetření rtů na pražskou pobočku MEDICOM Clinic přijet. Nakonec to ale vyšlo a dnes už má paní Markéta rty, jaké si přesně přála –větší, plnější a krásně zhydratované. Podívejte se, jak její ošetření probíhalo a hlavně, jak dopadlo!

medicom

Paní Markétu příroda obdařila úzkým horním rtem, na kterém byla odjakživa patrná i jeho mírná asymetrie. „To se mi samozřejmě nelíbilo. Toužila jsem po plných, smyslných a sexy rtech, jako má třeba hollywoodská herečka Angelina Jolie,“ směje se Markéta. Přibližně od svých dvaceti let se proto Markéta snažila rty zvětšovat alespoň opticky pomocí různých líčidel. „Používala jsem konturovací tužku na rty a lesky, které slibovaly úžasný push-up efekt, jenže výsledek nikdy nebyl takový, jaký jsem si představovala. Po pravdě: připadalo mi, že po nalíčení vypadají moje rty ještě hůř a působí dost nepřirozeně.“

Po čase se proto Markéta rozhodla řešit nespokojenost se svými rty jinak. Poté, co vyhrála na našich stránkách soutěž o ošetření rtů kyselinou hyaluronovou, navštívila MEDICOM Clinic v Praze, kde se svěřila přímo do rukou hlavní korektivní dermatoložky MUDr. Markéty Majerové. „Paní Markéta měla na horním rtu na první pohled výraznou asymetrii. Přála si, aby tato asymetrie nebyla na rtech tolik patrná a také chtěla rty zvětšit, aby působily plnějším dojmem a byly šťavnatější. To se nám povedlo právě aplikací výplně s kyselinou hyaluronovou přímo do rtu,“ vysvětluje lékařka.

medicom

Ošetření Markétiných rtů zabralo lékařce necelou půl hodinku. Korektivní dermatoložka nejprve potřela Markétiny rty znecitlivujícím krémem s anestetikem, díky kterému paní Markéta během aplikace výplně tenkou kanylkou téměř nic necítila. Skvělé bylo, že efekt výplně byl na Markétiných rtech vidět okamžitě. „Je to dáno tím, že kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, která na sebe v organismu přirozeně váže vodu. Efekt ošetření proto začíná být vidět ihned po aplikaci, ale během dalších čtrnácti dnů ještě narůstá,“ vysvětluje dermatoložka. Kromě zvětšení rtů ovšem pomocí výplně s kyselinou hyaluronovou docílíte i jejich hydratace. „Rty se krásně vypnou a vymizí z nich drobné prasklinky. Po aplikaci proto budou už na první pohled šťavnatější a zdravější,“ chválí efekt MUDr. Martina Neradová z téže kliniky.medicom

A co říká na výsledek přímo paní Markéta? „Z výsledku jsem nadšená. První dva dny jsem měla rty sice mírně oteklé a trochu více začervenalé, ale mně to ani nevadilo. Vlastně se mi to i docela líbilo. Poté se svrchní suchá vrstvička kůže ze rtů navíc jakoby odloupla a mírný otok zmizel. Rty mi pak zůstaly plné přesně tak akorát.“ Díky ošetření už není na Markétině horním rtu tolik patrná ani jeho asymetrie. „Myslím, že si paní doktorka dávala na mých rtech opravdu záležet. Do užší poloviny horního rtu mi totiž dala výplně o trochu více. Postupně ji tam přidávala a průběžně kontrolovala, jak látka v mém rtu pracuje,“ popisuje Markéta.

medicom

Markétiny rty jsou teď krásné i bez líčidel a zároveň působí přirozeně. Efekt ošetření ale bohužel není trvalý, a tak bude muset paní Markéta přijít na ošetření přibližně za 6–12 měsíců znovu. „Až budu mít pocit, že moje rty tohle ošetření opět potřebují, ráda si to do Prahy přijedu zopakovat,“ tvrdí Markéta. S každým dalším opakováním aplikace se navíc doba působení kyseliny hyaluronové ve rtech prodlužuje. „Vždy záleží na typu a množství použitého materiálu, na věku klientky i na dalších individuálních faktorech,“ dodává k tomu dermatoložka MUDr. Majerová.

Zvětšení a hydratace rtů injekčními výplněmi je časově nenáročným, přitom velmi efektivním  ošetřením, které ženám prokáže skvělou službu. „S plnějšími rty se my ženy prostě cítíme lépe. A protože se jedná o aplikaci látky tělu vlastní, je tohle ošetření pro náš organismus samozřejmě i maximálně bezpečné,“ dodává lékařka.

 

Podívejte se, jak se Markétiny rty krásně proměnily:

 rty

Takhle vypadaly rty paní Markéty ještě před ošetřením…

rty

Efekt je na rtech patrný bezprostředně po ošetření.

medicom

Za 2 týdny po ošetření nám paní Markéta poslala fotku svých rtů. Vypadají bezvadně!

 

Chcete se o aplikaci výplně s kyselinou hyaluronovou do rtu dozvědět víc? Klikněte přímo zde a zjistěte si podrobnosti o tomhle ošetření i jeho cenu, anebo bezplatně volejte na 800 254 642 (800 CLINIC)!

Čtěte také: