Proměna probíhala v příjemném a fotogenickém salonu OliOla, který je výjimečný tím, že používá šetrné přípravky, jež jsou na přírodní bázi. I to byl jeden z impulzů, proč se do proměny Reneta přihlásila. „Když jsem viděla, že se bude jednat o péči bez chemie, neváhala jsem ani minutu. Moje vlasy jsou už dlouhou dobu zničené a lámou se. O zhoršení se ještě postarala dvouletá dcera, která se při usínání uklidňuje tím, že mi vlasy natáčí na prst a tím je trhá,“ prozradila Renata. S kadeřnicí jsme musely souhlasně přikývnout. Za porušené vlasové vlákno však nemohly nezbedné dětské prstíky, ale opakované nešetrné odbarvování.
obrazek.png

Vzdušné mikádo

Proto Renatiny vlasy dostaly kromě nového sestřihu i péči v podobě olejíčků a masky. I tak ale muselo dojít k radikálnímu zkrácení na vzdušné mikádo. Renata neprotestovala a sama uznala, že vlasy okamžitě vypadaly zdravěji. „Nikdy jsem nepoužívala žádné masky ani séra na vlasy a myla je jen obyčejným šampónem. Od proměny jsem si slibovala nejen změnu, ale také odborné rady.“
5e6763542a861obrazek.png
5e6761938135dobrazek.png
5e6761af948bcobrazek.png

Obočí je korunou krásy

5e6762f03fa12obrazek.png
Dalším krokem bylo samozřejmě líčení. „Nikdy jsem se nelíčila, ani nevím jak, protože maminka také chodila bez make-upu. S přibývajícím věkem jsem si řekla, že bych chtěla začít. Podle návodů na internetu to však nezvládnu, potřebuji, aby mi někdo ukázal, jak na to,“ prozradila Renata, která se v průběhu líčení o postup i produkty zajímala. Vizážistka radila hlavně jak na zapadlá víčka. Ty podle ní není vhodné stínovat tmavými barvami, ale naopak oko rozzářit světlejšími. Oko zvýrazní i tenká černá linka, která však musí být voděodolná. Dalším bodem, který podtrhl Renatin půvab, bylo zvýrazněné obočí. Sama Renata při pohledu na svůj odraz v zrcadle žasla a ihned se zajímala o název produktu. Samozřejmostí byl správně zvolený odstín make-upu a tvářenka. Rtěnka krásně orámovala Renatě rty, ze kterých se na okrajích vytrácí barva, jinak jsou ale hezky plné!
5e6762ff2b89aobrazek.png

Příroda především

V neposlední řadě přišel na řadu styling. Outfit jsme pro Renatu vybraly ve studiu Kvartýr. Vínové šaty ze stoprocentní bavlny jsou od české návrhářky Jany Mikešové, rovněž heboučký svetřík, který je ze 77 % alpaka a z 28 % hedvábí. Renata se do něj ráda v chladném počasí zachumlala.
5e67623a6bb66obrazek.png
Nesměl chybět ani malý dárek. Celou proměnu jsme pojaly v přírodním stylu, a tak sedmikráskové pleťové lázně od Manufaktury rozhodně z konceptu nevybočily. Renata z nich měla radost a už se nemohla dočkat, až všechny produkty otestuje.

Jedna z proměn je u konce a my jsme byly rády především za to, že jsme mohly osobě poznat jednu z našich čtenářek. Těšíme se na další z vás! Stále se můžete zapojit. Stačí poslat fotografii, věk, telefonní číslo, bydliště a připsat důvod, proč se chcete do proměny přihlásit na e-mail redakce@zena-in.cz.
5e67614c14669obrazek.png

Čtěte také:

Reklama