Avon Beauty Point představuje zázemí pro všechny ženy, které chtějí být krásnější. Na místě jsou vystavené jak novinky, tak osvědčené stálice dekorativní i pečující kosmetiky značky Avon. Přivonět se dá i k parfémům. Ženám tak společnost umožňuje produkty před koupí vyzkoušet. Vyškolené vizážistky a asistentky z pražského Make-Up institute jsou k dispozici každý den od 9 do 21 hodin.


„Pomůžeme dámám s výběrem make-upu, krémů a dalších produktů. Zájemkyně také nalíčíme naší kosmetikou. Hned uvidí, zda jim produkt vyhovuje a podle toho se mohou rozhodnout, jestli si ho pořídí,“ vysvětluje Tereza Vlasáková, supervizor Avon Beauty Pointu.
 
Koutek slouží k testování produktů, ale ne k prodeji. Ty je ovšem možné si po vyzkoušení objednat buď přímo na místě, nebo z pohodlí domova. Při návštěvě jsme vyzkoušely i novou vůno od Avonu Maxima. 

Trendy pro letošní podzim

V obchodním centru tak můžete otestovat například novinky, kterými redaktorku Veroniku nalíčil vizážista Pavel Bauer. Toho jsme se zeptaly, jak se mění make-up trendy s příchodem podzimu.
 
„Přes léto je všechno takové svěží, místo make-upu se hodně používají tónovací krémy a na pusu třeba jen lesk. S podzimem se zkracuje den a s koncem roku začíná období večírků, takže se tomu přizpůsobuje i líčení. Více se zvýrazňují rty a oči. Na řadu přicházejí matné a krémové rtěnky a kouřové líčení očí. Z barev se využívá fialová či khaki zelená. Pleť je také třeba více chránit, takže z málo krycích produktů se přechází na středně až vysoce krycí. I když samozřejmě záleží na typu pleti,“ uvádí Pavel Bauer.

Zároveň však dodává, že není třeba se bezhlavě řídit trendy. Každá žena by se měla líčit tak, jak jí to vyhovuje a jak se cítí dobře. Co se týče novinek od Avonu, vizážista vyzdvihnul dlouhotrvající make-up a také produkty s aplikátory, které jsou velmi praktické pro každodenní líčení.
 
Pavel Bauer se ujal naší redaktorky Veroniky a během chvíle jí na tváří vykouzlil decentní look pro denní nošení. Všechny použité produkty si můžete zakoupit na stránce www.avon.cz.

1. krok: Ke sjednocení tónu pleti a zakrytí nedokonalostí dobře posloužil Make-up s 24hodinovým efektem (30 ml za 299 Kč). 


2. krok: S kruhy pod očima se vypořádal Rozjasňující korektor na tmavé kruhy pod očima (6,5 ml za 129 Kč). 


3. krok: Make-up zafixoval Sypký fixační pudr (9 g za 249 Kč).


4. krok: K úpravě jednoho obočí posloužila Tužka na obočí s kartáčkem (1,08 g za 249 Kč). 


5. krok: Pro srovnání je druhé obočí nalíčené Pudrovými linkami na obočí (1 ml za 249 Kč).


6. krok: Oči zvýraznily Oční stíny a linky 2 v 1 (1 g za 199 Kč). 

7. krok: Výsledný look podtrhla Pudrová rtěnka s pěnovým aplikátorem (0,5 g za 249 Kč). 

Výsledek:

Foto: Michal Protivanský

Reklama