Líbí se nám tyto proměny, protože odstranění očních víček, ať už horních nebo dolních vždy ženě prospěje a omladí ji k její spokojenosti.

Povislá horní víčka trápila padesátiletou Petru několik let, ale protože je velmi pracovně vytížená, odkládala neustále řešení tohoto problému. Většinou jí přišlo, že stav jejích horních víček ještě není tak alarmující nebo se jí konzultace s lékařem nehodila časově, protože měla hodně práce. Při líčení pozorovala, že horní oční víčka jsou čím dál tím více zbytnělá a přemíra povislé kůže zatěžuje oči. Protože se cítila stále více unavená, častá únava jí zasáhla i oči, rozhodla se tento problém vyřešit.

pos1.jpg
Foto: Před operací očních víček
Klára Křížová

613a0766aaf67blobid1.jpg
Foto: Po operaci očních víček
Klára Křížová

Její příběh spojený s naší reportáží jsme zpracovali do článku:

Příběh Petry: Trápí mě povislá horní víčka, zatěžují mi oči a jsem z toho unavená 

Petra se s námi před létem vydala na konzultaci ke zkušené lékařce, plastické chiruržce MUDr. Veronice Hromadkové z pražské Kliniky plastické chirurgie Esthé. „Chirurgická úprava horních víček je běžný 613a0578a9a40obrazek.pngzákrok, jedná se o blefaroplastiku. Během tohoto zákroku se odstraňuje nejen přebývající kůže, ale i tukové váčky. Zákrok se neprovádí jen z estetických důvodů, ale často pomáhá vyřešit i různé problémy se zrakem. Kvůli nadbytku kůže na víčkách oči pomaleji zaostřují, rychleji se unaví, slzí a bolí. Paní Petře úprava rozhodně prospěje, horní víčka má dost povislá“, říká MUDr. Veronika Hromádková, plastická chiruržka Kliniky plastické chirurgie Esthé. Petra se tedy domluvila s lékařkou na termín zákroku. Lékařka jí vysvětlila, že se nemusí bát, zákrok bude jen v lokální anestezii a bude trvat kolem 40 minut. Po zákroku pacientky odchází domů a rekonvalescence probíhá v pohodlí domova.

Před samotným zákrokem MUDr. Veronika Hromádková Petru klidnila, že se nemusí ničeho bát, jedná se o běžný zákrok. „Mnoho žen úpravu očních víček odkládá, ale pak jsou velmi spokojené se svým vzhledem. Vypadají mladší a změna očím velmi prospěje“ .

Po zákroku na pražské Klinice plastické chirurgie Esthé Petra dodržela všechna doporučení od lékařky a ranky se brzy zahojily. Petra měla zpočátku lehké otoky a modřiny kolem očí, to je ale normální stav spojený s tímto typem zákroku. Během týdne jí postupně vše odeznělo a kůže se hezky zahojila. Jak konstatuje sama Petra, vše se dalo vydržet a bylo příjemné sledovat, jak se její kůže hojí a víčka již nezatěžuje převislá kůže.

61488321929b6obrazek.png
Foto: Průběh operace
Michal Protivanský

Protože nosí dioptrické brýle, tak si díky této proměně také pořídila dvoje nové brýle, aby byla změna kompletní. Nyní je spokojená, její oči už nejsou unavené a její okolí potvrzuje, jak jí změna prospěla a viditelně omládla.

613b2db8ce9bdobrazek.png
Foto: Petra po operaci očních víček
Klára Křížová

Pokud i vás trápí převislá oční víčka, a to jak horní, tak spodní (máte viditělné „pytle“ pod očima), můžete svůj problém řešit velmi jednoduše. Prvním krokem je konzultace s odborníkem a následně jednoduchý rychlý zákrok, který vás zbaví problému.


Foto: Před operací očních víček
Klára Křížová

6140a59d8f571obrazek.png
Foto: Po operaci očních víček
Klára Křížová

sss.gif

Partnerem našeho tématu je Klinika plastické chirurgie Esthé.

Více na Esthe-plastika.cz.

Více o operaci očních víček najdete na Esthe-plastika.cz
6140a82420db8obrazek.png

Naše články:

Reklama