5a969ae9c3530obrazek.png

Pavla je naší věrnou čtenářkou. Byla velmi ráda, když jsme jí zavolaly, že jsme jí do naší proměny vybraly. Ihned do telefonu nám říkala, že je ochotná podstoupit i razantní vlasovou změnu. Dokonce by se klidně nechala ostříhat na ježka a obarvit na blond. To nám bylo velmi sympatické. Konečně žena, co se toho nebojí! Pavla ihned měla naše sympatie. Nemohly jsme se proto dočkat, jak moc razantní proměna bude. Odejde nakonec Pavla s hodně krátkými vlasy? Na to se podíváme.

5a969de083d49obrazek.png

„Vlasy budeme odbarvovat, následně vytvoříme efektivní balayage. To znamená, že Pavliny vlasy získají různobarevný efekt, který vykouzlí živý a hravý vzhled. U kořínku vlasů ponecháme původní hnědou barvu, kterou oživíme. Do konců vlasů budeme aplikovat moderní růžovo-fialové odstíny. Co se týče střihu, osobně bych zkrátila jen konečky. Pavla ale touží po něčem výraznějším. Domluvily jsme se proto, že vytvoříme mikádo, kdy přední část vlasů bude delší a zadní kratší, tzv. podkova.“ Říká k vlasové proměně odbornice z největší sítě kadeřnických salonů KLIER, která měla Pavlu na starosti. Je dobře, že si Pavla řekla, co by se jí líbilo. Přeci jen, hlavně ona musí být spokojená.

5a96a0148aba6obrazek.png

Během každého mytí vlasů bychom neměly zapomínat ani na masky. Ty jsou pro vlasy velmi důležité. Dodají jim potřebné vitamíny a živiny, které běžně ze šampónů a kondicionérů nezískají. Pokud tedy chcete mít opravdu nádhernou kštici, rozhodně tedy nepodceňujte vlasové masky. Pokud namítáte, že na to nemáte čas, budeme vám oponovat. V dnešní době existuje nespočet produktů, které vyžadují velmi krátkou dobu působení. Bývá to kolem 2-5 minut. A ty určitě najdete. Nezapomínejte, že to děláte pro sebe.

5a96a034a3749obrazek.png

Po nabarvení, umytí a výživě vlasů došlo na střih. Jak již bylo zmíněno, Pavla neměla problém jít i do opravdu zásadní změny. Nakonec ale usoudila, že pro maminku malých dětí je lepší, když může dát vlasy do culíku a nepřekáží jí.

5a96a27931e3bobrazek.png

5a96a29863309obrazek.png

A konečně byl čas zajít za color expertkou značky Clinique Miriam Úradníčkovou. Ta se postarala nejen o naprosto perfektní make-up, ale dala Pavle i hodně užitečných rad, jak by se měla líčit. Poradila jí, jaké tóny korespondují s hnědou barvou očí, a kterým se naopak vyhnout. Dokonce spolu dámy prošly i péči o pleť. Ta by totiž pro každou žena měla být na prvním místě. Po dokončení líčení jsme se vrátily opět do kadeřnického salonu KLIER, kde se ještě musely provést finální úpravy.

5a96a3b764fffobrazek.png

A je to tady, takhle vypadá Pavla po proměně. Je to naprosto jiná žena, která hodně prokoukla. Bylo vidět, že si svou novou vizáž naplno užívala. Moc nás potěšil email, který nám Pavla následně po proměně napsala. „Ještě jednou bych chtěla poděkovat všem, kteří se na mé proměně podíleli. Byl to skvěle strávený den, který jsem si opravdu užila. Každá z nás žen si takový den zaslouží. Co se týče samotné proměny, byla jsem opravdu zvědavá, co si na mě kadeřnice vymyslí a nakonec to tak radikální změna nebyla. Střih bral ohled i na můj „život matky“, takže vlasy lze dát i rychle do culíku. A barva byla pro mě opravdu změnou, protože už roky nosím hnědou, mění se maximálně jen odstín barvy. V rukou make-up expertky z Clinique jsem se cítila naprosto báječně. Díky jejím tipům a doporučení se tak ještě dlouho cítit budu. Focení už bylo třešničkou na dortu, ač byla zima, stálo za to. A co říkali doma? Všichni nadšení, manžel ze mě nemohl spustit oči a i přátelé říkali, že vypadám naprosto skvěle. Ale nejdůležitější je, že se tak cítím i já. Děkuji!“ 

Pavlina proměna

5a96a5e46473fobrazek.png

5a96a6233a59dobrazek.png

5a96a91007aa6obrazek.png

Foto: Mario Kameník

Čtěte také:

Uložit

Reklama