Untitled-collage-5-.jpg

Paní Tatianu přihlásila do proměny její dcera, která chtěla mamince udělat radost. Tatianě je 62, ale i před naší proměnou bychom jí věk netipovaly. Pokud je vám obličej naší čtenářky povědomý, můžete ji znát ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, Modrý kód nebo Přístav, kde často hraje komparz.

5f32dec27b311IMG-6430.jpg

Kadeřnice Michaela ze salonu OliOla se s Tatianou shodla na to, že je potřeba sjednotit barvu. Tatiana má velmi jemné vlasy, které si barví doma, proto byla překvapená, že se na vlasech uchytí i organická barva z pigmentů. Společně jsme vybraly dva odstíny hnědé, které dohromady vytvoří přirozený odstín.

5f32df9823e12Untitled-collage-7-.jpg

5f32e018085afIMG-6455.jpg

Ještě před nanesením barvy se vlasy nastříkaly speciálním přípravkem značky Oway, který chrání vlasové vlákno před poškozením. Po barvení šlo na řadu mytí, které Tatiana snášela nejhůř. Má totiž velmi citlivé uši. Kadeřnice však byla opatrná a Tatiana proces se zatnutými zuby vydržela!

IMG-6463.jpg

Následoval střih, který vlasy udělal objemnější. „Pokud je vlasů málo a jsou jemné, je potřeba si dobře rozmyslet, jaký střih zvolíte. Za mě je ideální mikádo v délce ramen, které se dobře udržuje a vlasy pak vypadají vždy upravené. Mimo jiné pro jemné vlasy doporučuji suchý šampón od stejné značky jako je ochranná báze. Ten můžete používat pro objem a zároveň nebude vysušovat pokožku hlavy,“ radila kadeřnice Michaela Tatianě.

IMG-6470.jpg

IMG-6498.jpg

IMG-6504.jpg

Kromě služeb salonu od nás Tatiana dostala ještě dárek v podobě kazetky značky Manufaktura. Sedmikráskové pleťové lázně jsou oblíbenou řadou, která je vhodná i na starší pleť. Účes byl hotový a Tatiana se převlékla do tuniky ze studia Kvartýr od české návrhářky Jany Mikešové. 

IMG-6507.jpg

Ještě před líčením bylo potřeba doupravit Tatianě obočí, které je podle vizážistky Olgy ve výsledném vzhledu nejdůležitější. Nesměla chybět podkladová báze a správný odstín make-upu. „Klientky si často myslí, že mají zcela jiný odstín pleti a kupují si make-up i o dva odstíny světlejší, než je potřeba. Doporučuji vybírat make-up na denním světle, a ne pod zářivkou. Ve většině parfumerií si můžete vzít vzoreček a až potom se rozhodnout. V OliOla máme přírodní kosmetiku, která trochu jinak kryje, ale pigmenty jsou přirozenější,“ doporučila Olga Tatianě, která má velmi světlou pleť.

IMG-6531.jpg

5f32e0b512e34IMG-6535.jpg

IMG-6541.jpg

IMG-6550.jpg

Untitled-collage-6-.jpg

Aby byla proměna zajímavější, rozhodly jsme se udělat dva výsledné „looky“. Vlasy sčesané dozadu podle nás omladily Tatianu o patnáct let. Ve vlnitých vlasech vypadá o něco starší, ale stejně skvěle!

IMG-6595.jpg

Čtěte také:

Reklama