Dnešní modelce je 26 let a při „hodince krásy“, kterou u mě strávila zkoušením různých kosmetických přípravků, se velmi zajímala o líčení. Naštěstí souhlasila s proměnou a vy se tak můžete podívat, jak dopadla.

Foto po odlíčení:

1

Jak jste přišla ke svému exotickému jménu?

Narodila jsem se v Moskvě – maminka je z Ruska a tatínek z Gruzie. Mám ještě mladšího bratra.

Mluvíte česky zcela bez přízvuku, jak je to možné? Co jste studovala a jaké máte povolání?

V ČR žiji již 22 let. Vystudovala jsem magisterské studium v oboru řízení lidských zdrojů. V současné době pracuji jako pojišťovací zprostředkovatel v makléřství a současně jsem vedoucí call centra pro zdravotní pojištění cizinců. Plánuji zvládnout ještě nejvyšší makléřskou zkoušku a zdokonalit se v angličtině.

Co děláte ve volném čase?

Čtu, chodím na koncerty, do divadla a ráda navštěvuji společenské akce. Kromě různých sportů miluji cestování; baví mě poznávání cizích kultur a fotografování.

Určitě tohle vše nepodnikáte sama….

Rozhodně ne! Nedám dopustit na svou rodinu, kamarády a hlavně svého přítele, se kterým jsem již čtvrtým rokem šťastně zadaná.

Natela je velmi krásná i nenalíčená, a tak jsme pro začátek zvolili přírodní vzhled, tzv. „business líčení“ vhodné do práce:

Foto po nalíčení:

4

Postup:

Nejprve jsem na celý obličej včetně očí, rtů a krku nanesla make-up v barvě pleti, použila svůj oblíbený transparentní pudr, který zmatní a současně rozjasní tvář. Poté jsem přidala také tvářenku v barvě korálu, neboť Natela je spíše „teplý“ typ.

Obočí má Naty dokonalé - s tím nebylo třeba dělat vůbec nic. Oči jsem prozářila perleťovým stínem ve vnitřním koutku. Na pohyblivé oční a dolní víčko nanesla lesklý stín tělové barvy a zvýraznila oční okolí hnědým stínem. Konturovací tužku jsem použila v barvě očí, tedy šedomodrou a Nateliny předlouhé řasy nalíčila černou řasenkou.

Rty jsem obkroužila tužkou, která pigmentuje dle přirozené barvy rtů, vyplnila neutrální rtěnkou a doprostřed rtů nanesla lesk korálové barvy.

3

Toto líčení dívce ve věku Nately samozřejmě přidá pár let, ale současně také vzhled sebevědomé seriózní manažerky, na kterou si nikdo jen tak nedovolí. Nadřízení i podřízení takto upravenou dámu budou podvědomě vnímat s větším respektem, než přirozenou dívenku, nemyslíte?

Čtěte také:

Reklama