Dnešní modelka, která se rozhodla zapózovat pro čtenářky, čeká za pár měsíců miminko. A možná proto je ještě krásnější než dřív a radost z ní přímo vyzařuje!

Janu znám od malička a jevila se mi vždy jako „tmavá zrzka“ - v našich zemích dost neobvyklý barevný typ. V dospělosti hnědou barvu vlasů překrývá melírem, což jí na první pohled přiřazuje spíše ke chladnému typu. Tvář zdobí spousta pih, kterých by se nejraději zbavila. Vysvětlila jsem jí, že není třeba je skrývat, nicméně lehká vrstva make-upu a pudru (nezbytný základ každého profesionálního líčení) jejich viditelnost výrazně potlačila.

1

Jelikož Jana vypadá velmi mladě na svých třicet let, dovolit si může prakticky všechny odstíny rtěnek i stínů – prostě ideální modelka! Vyzkoušela jsem tentokrát podzimní líčení. Zlaté stíny přes celé oko a zlatohnědé oční linky. 

2

Hlavní pozornost jsem se rozhodla věnovat rtům. Proto jsem použila polomatnou gelovou rtěnku ve výrazné tmavorůžové barvě z nejnovější kolekce dekorativní kosmetiky, kterou používám. Nezbytností aplikace podobné rtěnky je použití konturovací tužky ve stejné barvě.

5

A toto je výsledek našeho společného snažení:

6

8

9

Milé čtenářky, pokud se vám moje vizážistické proměny líbí, nabízím každé z vás možnost vyzkoušet si roli mé modelky. Ty nesmělejší jistě ocení líčení i focení v soukromí malého bytového studia. Chystám se také vyzkoušet focení portrétu v exteriéru.

V příští proměně určitě oceníte práci profesionální fotografky, se kterou jsem měla možnost nedávno spolupracovat. 

Čtěte také:

Reklama