V letošním roce jsme vám představili příběh Michaely, která podstoupila zákrok s korekturou očních víček na Klinice plastické chirurgie Esthé. Zde se domluvila s chirurgem MUDr. Liborem Kmentem na zákroku, kdy jí její spodní víčka chirurgicky upravil. Operace proběhla na konci léta.

5fd22f87b52faobrazek.png
Foto před operací

Její příběh a naši dokumentaci jejího stavu před operací si můžete přečíst a prohlédnout v předchozích článcích:

Příběh Michaely: Rozhodla jsem se k odstranění nehezkých váčků pod očima 

Příběh Michaely: Operace očních víček a hojení se dá bez problémů zvládnout, obavy byly zbytečné 

Nyní je Michaela 3 měsíce po zákroku, díky kovidovým opatřením jsme se sešli až nyní a mohli jí v redakci vyzpovídat a vyfotit její proměnu. Podívejte se na fotografie, jaký je výsledek naší reportáže.

5fd22f31cd35eobrazek.png
Foto po operaci

Michaela si změnu velmi pochvaluje. Nejen přístup kliniky a skvělou práci chirurga MUDr. Libora Kmenta, ale také výsledek. Vše se krásně zahojilo a už nemá pod očima nepěkné váčky, které jí trápily. Dříve si při tom, když se smála vždy uvědomovala, že jsou ještě viditelnější. Nyní se směje bez starostí, protože se zbavila nechtěných „pytlíků“ pod očima. Také oceňuje, že nemusí používat tolik líčidel a make-upu nebo obkladů pod oči, které si dávala, když byla hodně unavená. Díky únavě se jí vždy nepěkné váčky ještě zvýraznily. Nyní to už nemusí řešit. Stačil jednoduchý šikovný zákrok a je po problému. Je ráda, že se její „vada“ na kráse tak pěkně vyřešila. Vzkazuje ostatním ženám, že pokud je trápí podobný problém, není čas řešení odkládat. „Lituju jen času, že jsem na zákrok nešla dříve a odkládala jsem ho. Jsem teď šťastná.“.

Děkujeme Michaele za milá slova a jsme moc rádi za její spokojenost. Je vždy hezké vidět, jak se proměna podaří. Také děkujeme Klinice plastické chirurgie Esthé za možnost realizace této reportáže.
5fd22eabbf6c5obrazek.png

Partnerem našeho tématu je Klinika plastické chirurgie Esthé. Více na Esthe-plastika.cz.

5fd22fcfc6646obrazek.png
Naše články:

Reklama