Minulý týden se uskutečnila další oblíbená proměna s Lybarem, kterou vyhrála čtenářka Petra.
Měla velkou radost.
Poprosili jsme ji, aby nám sama napsala, jak se jí proměna líbila a co jí kadeřnice Marcela Patřičná spolu s vizážistkou poradily, že je pro ni důležité.

Petra má dlouhé vlasy, které si barví, a má ráda barevné proužky, které jí vlasy hezky oživují. Proto využila proměny k vytvoření hezkého účesu dle jejího přání.
Do krátkých vlasů se pouštět nechtěla, vyhovují jí účesy s delšími vlasy.

Jak se proměna povedla zjistíte hned na fotografiích, které jsme zachytili ve stavu PŘED a PO :-).
Podívejte se, jak jí to po sluší!

Co nám tedy Petra sama o proměně prozradila?
Kadeřnice mi vlasy zkrátila a prostříhala, aby se nemusely foukat. Vlasy si myji často, ale nemám na foukání totiž morálku ani vůli.
Vzhledem k tomu, že se mi vlasy stále mastí, kadeřnice mi doporučila používat šampon na citlivou pokožku. Pak používat kondicionér na barvené vlasy a vysvětlila, že nemám používat šampon na barvené vlasy, protože podporuje mastění pokožky hlavy
“.

Proměna účesu tedy spočívala ve stříhání, barvení a melírování.
Vlasy potřebovaly oživit a stará barva jim ubírala lesk. Díky novým proužkům se účes krásně projasnil a dodal Petře jiskru.
Kadeřnice vybrala barvy na proužky, které se mi velmi líbí a byly dobře sladěné i s líčením“, podotkla ještě o proužcích Petra.
Na vlasy použila kadeřnice Marcela také vlasovou kosmetiku Lybar – zmiňovaný balzám pro barvené vlasy – Lybar Trend (s modrým proužkem) a pro styling použila pěnové tužidlo Trend, na zpevnění finální podoby účesu lak na vlasy rovněž z řady Trend.

Jak probíhalo líčení?
Petra nám řekla: „Kosmetička mě nalíčila, jak sice původně tvrdila, trošku výrazněji, ale myslím, že líčení bylo vhodné na denní nošení. Jak jsme se shodly, barvy určené pro mě jsou hnědá, zelená, navíc jsme vyzkoušely modrou tužku na linky a vypadalo to velmi pěkně. Dále mi poradila, že rtěnka déle vydrží, když použiji fixatér pod rtěnku. Nakonec jsem si stíny i objednala přesně v odstínech, kterými mě líčila. Použila nejdříve světlý podklad, navrch hnědý stín ve dvou barvách a modrou linku nahoru i dolu“.

A na závěr pochvala spokojené Petry: „Proměna se mi moc líbila, obě ženy byly profesionálky. Kadeřnice je moc šikovná, takových by mělo být víc“.