Častým důvodem je právě nevhodné stravování, které má na hmotnost výrazně větší vliv než pohybová aktivita. Proto u Ivana byl úbytek tak velký, jelikož hodně sportoval a díky KetoMixu upravil své stravování. Díky tomu, že s ním hubla současně i partnerka, tak společně dosáhli krásných výsledků.

Náš projekt s pěti muži, kteří s námi hubli, je po 10 týdnech u konce. Rádi se s vámi podělíme o jejich závěrečné výsledky. Při finálním focení, kdy se všichni sešli, bylo znát, jak jim proměna a snížení váhy viditelně prospělo. Všichni byli nadšení, protože snížení váhy jim přineslo mnoho pozitivní energie.
5f7ee0e8ce7dcobrazek.png
Jak je na tom Ivan?

  • Věk: 56 let
  • Počáteční váha: 95 kg
  • Výška: 176 cm
  • Na začátku projektu uvedl, že by rád zhubl 10-15 kg
  • Výsledek po 10 týdnech – Ivan zhubl 18 kg

Náš projekt s hubnutím je u konce, jak byste ho hodnotil?

5f7dbbea0c127obrazek.pngProjekt hubneme s KetoMixem byla perfektní akce a jsem rád, že jsem se jí mohl zúčastnit. Veškeré informace a zabezpečení v průběhu akce byly velice odborné a plně dostačující pro dosažení stanovených cílů. Když si stanovujete, kolik byste asi chtěl zhubnout, a někdo vám řekne, že 10 kg je málo, dejte si 15. A já to splním, a dokonce i atakuji hranici 20 kg. Hodnotím tu dobu v rámci akce za velice úspěšnou a pohodovou.

Kolik jste za dobu 2,5 měsíců zhubl? Máte přehled i o snížení centimetrů v pase?
Svou cestu za hubnutím a formováním postavy jsem zahájil 2. 7. 2020, a to s váhou 95 kg, obvodem pasu 111 cm a boků 112 cm. Dne 10. 7. to již byla váha 89,4 kg, pas 106 a boky 109 cm. Celkem jsem do 20. 9. zhubl 18 kg. Nyní mám váhu 77 kg, pas 95 (-16) a boky 101 cm (-10) a stále hubnu.

Změnila se i vaše konfekční velikost? Už jste si koupil nové oblečení?
Moje konfekční velikost se změnila velice výrazně. Ovlivňuje nejen co na sebe, ale např. i chybí dírky na opascích, a tak využívám pletených opasků na sponu. Oblékal jsem velikosti XL nebo XXL a nyní, když jsem si kupoval nové košile, jsem se vešel i do velikosti M a L. U kalhot došlo ke změně z velikosti 38-40 na velikost 36.

Jak probíhalo vaše hubnutí, kolik týdnů jste byl ve fázi F1 a kolik ve fázi F2?
Hubnutí probíhalo naprosto pohodově bez nijakých problémů. Podporovala mě hodně má přítelkyně, která mi pomáhala s přípravou stravy. Váha se snižovala trvale od prvního týdne. Ve fázi F1 jsem byl 7 týdnů (do 15. 8.), ve fázi F2 jsem dosud a pomalu přecházím do 3. fáze.

Měl jste někdy hlad? Trápily vás chutě?
V průběhu diety jsem hlad neměl. Občas jsem měl na něco chuť, ale pocit, že chci dosáhnout změny, převážil. Využitím všech možností výrobků KetoMix a stravováním po 3 hodinách jsem se cítil po celou dobu najezený. Chutě byly, a to ani ne na sladké, ale na masné výrobky – např. salám. Ale chutě se dají zvládnout, a kdo si počká, tak ve fázi F2 má maso již v jídelníčku

Jak vnímá vaši proměnu vaše okolí? Jaké máte reakce na změnu postavy?
Co se týká mé proměny, tak ti, kteří mě viděli po delším čase, to hned kladně hodnotili a zajímali se, jak jsem toho dosáhl. I ti, kteří se se mnou setkávají denně, viděli mé výsledky, a hodnotili to jako výraznou proměnu.

Jak se nyní cítíte? Máte víc energie, má snížení váhy vliv i na naše zdraví?

5f7dbc1aa96ddobrazek.pngNa počátku hubnutí jsem měl vyšší tlak a byl medikamentně podporován, nyní jsem úpravou své váhy srovnal svůj tlak na denní průměr 119/64.

Ani předtím jsem se při chůzi do schodů nebo při jiném fyzickém výkonu nezadýchával. Ale ani běháním, vzpíráním nebo jízdou na kole se mi váhu snížit nepodařilo. Nyní je 18 kg dole znát. Do schodů se jde jinak a sportuje se také jinak. Dalším bonusem, který jsem ani nečekal, je, že jsem ve spánku přestal chrápat, což zejména ocenila má přítelkyně.

Doporučil byste hubnutí s proteinovou dietou i ostatním čtenářkám a čtenářům? Co byste jim vzkázal?
Hubnutí s výrobky KetoMix všem, kteří o hubnutí zatím jen uvažují, rád a s vlastní zkušeností doporučím. Někteří se domnívají, že KetoMix je drahý. Já si to nemyslím. Domnívám se, že cena KetoMix je zcela srovnatelná s normální stravou, naopak výhodou je jednoduchá a rychlá příprava jídel.

Široký sortiment výrobků, ochutnávkové nebo výhodné několikatýdenní balíčky s možností dokoupit si jídla dle vlastní chuti. Doporučuji důkladně si prostudovat manuál, dbát na doporučení stanovená pro jednotlivé fáze diety. Mně chutnala všechna jídla proteinové diety, která jsem po celou dobu jedl, jak polévky, tak i kaše i puding. Kombinace jídelníčku je na vás. Polévky nebo omelety si lze dochutit podle sebe např. připravenou doporučenou zeleninou, houbami nebo konjakovými přílohami. Omelety a palačinky byly chuťově srovnatelné s klasickou stravou. Proteinový koktejl je možné si dochutit velkým výběrem různých příchutí.

Jak hodnotíte vaši skupinu pěti chlapů, se kterými jste byli na jedné lodi ve shazování nechtěných kilogramů?
Naše skupina pěti mužů odhodlaných se sebou něco udělat, za výborného koučovaní p. Kláry Křížové, se po celou dobu prostřednictvím aplikace Messenger podporovala a navzájem si radila, co a jak vylepšit, nebo jak upravit jednotlivá jídla v rámci diety s KetoMix. Ve skupině jsme si posílali recepty i fotografie připravených jídel KetoMix, i jsme si vzájemně sdělovali, jak jdou kila dolů. Bylo velice podporující a inspirativní vidět výsledky ostatních dosahované v průběhu diety. Při posledním setkání – focení, v rámci přípravy na poslední článek o nás, bylo na každém z nás vidět, jak nám všem snížení váhy prospělo.
Děkujeme Ivanovi za odpověď na naše otázky. Od redakce obdržel na začátku projektu nízkosacharidové potraviny KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Máme radost, že se Ivanovi povedlo zhubnout nechtěná kila a že se cítí lépe. Jak sám uvádí, má více energie, pozitivní nálady, snížil se mu tlak a přestal chrápat. S dietou „přežil“ i dva týdny na dovolené v Bulharsku, neměl problém si připravovat jídla nebo si dát v restauraci něco dietního. Je na něm vidět, jak je spokojený a jak mu snížení váhy vyhovuje.

Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily a váháte, nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.
5f7dbda2c62c6obrazek.png

Naše články:

Reklama