Při závěrečném focení v pražském ateliéru zářila spokojeností. Aby ne, za osm týdnů je jí podařilo shodit 12,5 kilogramu.
5f06e93c33d10obrazek.png

Gábina H

  • Věk: 46 let
  • Původní váha: 144 kg
  • Výška: 170 cm
  • Po osmi měsících zhubla 12,5 kg

Kolik se vám povedlo zhubnout od přihlášení do naší výzvy?
Za těch osm týdnů mi ručička na váze ukázala mínus 12,5 kilo.

Jak vnímáte změnu své váhy? Jak se vám změnila postava?
Rozhodně pozitivně. Zhubla jsem především v pase, celkem 15 cm, což je opravdu dobře, protože právě břišní tuk je u žen nejvíce nebezpečný. Přes boky jenom 6 cm, ale s tím jsem ani nepočítala. U mě jsou obecně stehna a boky celoživotní problém. Hold mám boky jako skříň...
5f06e9230dec9obrazek.png

Máte ze své změny radost?
Mám obrovskou radost z každého deka, každého kila. Protože si pokaždé říkám: No vidíš, když chceš, tak to přeci jen dáš.

Koupila jste si nové oblečení?
Ano, koupila. Šaty, které mi sedí prakticky vždy, jsem spíše šatový typ. Také jsem zkusila kalhoty, ale s mojí postavou je to u kalhot vždycky problém. Mám totiž boky v jiné velikosti než pas, a pravidelně mi nesedí. Řeším to pak páskem, ale to už není ono. Naštěstí začíná období teplejšího počasí, takže šaty to jistí.

5f06e9796d9adobrazek.pngChcete ještě hubnout dál?
Určitě chci. Jenom zvolím „lehčí“ variantu KetoMix diety. Ne úplně tu nejpřísnější verzi, ale dietu, kde je omezení sacharidů méně drastické, je povoleno 200 g. Zjistila jsem, že s ní sice hubnutí není tak raketové, ale příliš mi chybělo ovoce a alespoň občas pečivo. Takže jsem přesvědčená, že to pro mě bude schůdnější. Nabírala jsem roky, takže nesním o tom, že zhubnu 50 kilo za půl roku, v tomhle jsem realista.

Co na vaše úbytky váhy říká vaše okolí? 
Manžel je moc rád, že se cítím lépe. Měla jsem životní štěstí, že mám manžela, který mě miluje už třicet let a je mu jedno, jestli vážím padesát, sto nebo třeba dvě stě kilo. Mnoho mužů ztratí o své partnerky zájem, když se jim změní postava, ale ten můj je „držák“. Jinak těch reakcí nebylo zase tolik vzhledem ke koronavirové krizi. Ale několik sousedek si všimlo a bylo to rozhodně milé.

Jste ráda, že vás bylo ve skupince víc a vzájemně jste se podporovaly?
Rozhodně. V partě se to vždycky lépe táhne.

Co byste vzkázala čtenářkám, které chtějí také hubnout nechtěné kilogramy? Jakou máte zkušenost s KetoMix dietou?
Tak podle mě je nejdůležitější, aby se skutečně rozhodly. Jakmile se totiž k něčemu skutečně rozhodnete, tak to uděláte.  Hlavní je začít. To už je půlka vítězství. Moje zkušenost byla z větší části pozitivní. Většina výrobků mi chutnala, daly se kombinovat, existuje i spousta receptů. Přesto 5f06e9c332a49obrazek.pngmusím říct, že určitě není pro každého a je to hodně o vůli. Takže by si každý měl něco přečíst, než začne a zvážit, zda právě tohle je pro něj to pravé. Uvedu příklad z vlastní zkušenosti: Mám u nás na vesnici známou, která si stále stěžuje, jak by chtěla zhubnout. Nemluví o ničem jiném, pořád jen sleduje, kolik má tenhle výrobek kalorií a diví se jak si ostatní mohou koupit to i ono. A tvrdí jak sama je na mrkvi. Jenže pak k ní přijdete večer a ona sedí s lahví vína, za večer si dá i více nebo to kombinuje s pivem. Takže takovému typu lidí rozhodně nepomůže ani proteinová dieta. Jak říkával můj táta (a je to snad japonské přísloví) „Kde není vůle, není ani cesta“.

Jaké máte plány do budoucna? Na co se chystáte a těšíte?
Momentálně moc neplánuji. Právě teď jsme šťastní, že jsme všichni zdraví, takže se jen vrátíme do běžných kolejí. Budu doufat, že se všichni obyčejní a poctiví lidé zase vrátí ke svým životům, ke své práci a budou šťastní alespoň na 90 % jako před karanténou. (Někdy mám z médií pocit, že už nebudeme psát „po Kristu“ a „před Kristem“, ale „před koronou“ a po koroně" :D. ) Tak na to se vážně těším.

Gábina při dietě oceňovala, stejně jako ostatní hubnoucí, možnost z produktů KetoMix vařit. Je to snadné a rychlé a jídla, která z nich za okamžik vykouzlíte jsou často k nerozeznání od těch běžných.

Přečtěte si recept na Houbové rizoto ZDE

Představení Gábiny si můžete přečíst v tomto článku: „Hubneme s KetoMix“: Gábina se stará o nemocného syna a potřebuje být štíhlejší

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciáluHubneme s KetoMix“ na této stránce.

Naše články:

Reklama