Věřily byste, že zhubnout se dá pouze pomocí make-upu? Já ne, ale kdo ví... Touto větou totiž jedna krásná žena barokních proporcí vyjádřila své nadšení a zážitek z nalíčení a následného focení!

Gábina je moje sousedka - nesmírně pozitivní a zatím nezadaná čtyřicátnice. V její přítomnosti vždycky všechno „rozkvete“. Báječně se s ní cítíme nejen my, její kamarádky, ale také studentky a studenti, zejména dětičky základní školou povinné, které k ní chodí na doučování angličtiny, a přímo ji milují.

Jak to ta Gábina dělá?

Jednou jsem se vracela domů a od chodníku po příchodové cestě nadšeně přibíhal hlouček rozesmátých kluků a holek a zamířil ke dveřím své lektorky. Když ještě učila na ZŠ, musela být nejoblíbenější učitelkou na škole! 7 let žila v Anglii a Americe a umí jazyk zřejmě skvěle předat ostatním. Kromě toho se již dlouho věnuje textilnímu umění zvanému patchwork.

Pro budoárové líčení...

Vybrala jsem si ji právě pro její radostnou povahu, a to, že život bere s nadhledem. Tentokrát se Akademie líčení konala v profesionálním ateliéru. Poněkud intimnější disciplínu dokázala všem amatérským modelkám usnadnit maximálně citlivým přístupem skvělá fotografka Zdenča Radilová.

Tady máte Gabrielin portrét „před“. Běžně se obvykle nelíčí.

1

Takhle vypadala poté, co jsem jí ošetřila pleť pečující kosmetikou, upravila fixačními a podkladovými bázemi a kompletně nalíčila na její přání do tónů růžovo-fialové, protože měla připravený budoárový outfit ve starorůžové. Nejdříve se fotilo v civilním oblečení:

2

Barva rtů krásně koresponduje se židlí...

3

Gábina se pohybovala při focení, nejen civilním, ale i poněkud delikátnějšího rázu, jakoby nikdy nic jiného, než pózování pro umělecké fotky, nedělala. Očividně si jej užívala a vznášela se na růžovém obláčku – tady jí vidíte „v akci“:

4

5

6

Fotografie: Zdenča Radilová

I vy se můžete nechat nalíčit a objevit v našem magazínu - stačí se přihlásit na z.hainallova@seznam.cz. A pozor: Pro jeden ze svých vizážistických projektů hledám identická DVOJČATA ve věku cca 15 – 65 let!

Zajímají vás další proměny nejen z Akademií líčení - pak čtěte zde:

Reklama