Slavné zpěvačky a herečky se od obyčejných žen na první pohled ničím neliší. Z každé z nich se během pár hodin může stát dech beroucí kráska.

Jednadvacetiletá Nikola Krejsová studuje klinickou a toxikologickou analýzu na Přírodovědecké fakulty UK a ve volném čase se věnuje líčení. Účastnila se i Akademie líčení, kde měla za úkol nalíčit sebe či svou modelku tak, aby se co nejvíce podobala proslulé celebritě dle vlastního výběru.

Nikola líčí teprve od loňského podzimu. Svou modelku, kamarádku a kadeřnici Terezku, se rozhodla proměnit ve zpěvačku Christinu Aquileru.

2

2

„Moje modelka má velice plné tváře, takže jsem musela konturovat jak o odstín tmavším make-upem, tak i tvářenkou. Jemně třpytivé stíny ve dvou tónech jsem nanášela na oční víčka. Obočí je vystínováno jak tužkou, tak tmavým stínem. Na rty je použita sytě rudá rtěnka, nanášená v tenkých vrstvách“, prozradila Nikola.

4fFoto: Profimedia.cz

6

A zde pro srovnání „před“, „po“ a originál:

9

I bez absolvování drahých rekvalifikačních kursů se může každá žena, třeba i naprostá začátečnice, naučit krok za krokem učinit sebe či jinou ženu krásnější, nebo prostě jen „jinou“.

Sama jsem se kurzu také zúčastnila. Své bohaté zkušenosti nám předávala zkušená, nejlepšími profesionály v oboru vyškolená Ivana Šotová. Focení se opět ujala skvělá Zdenča Radilová.

Proměny z několika posledních akcí najdete zde: