Celý den jsme měly možnost pozorovat, jak se nám jedna ze dvou čtenářek mění před očima. Slečna Veronika nám o sobě neprozradila mnoho, to nic však neměnilo na tom, že nám v její přítomnosti bylo skvěle. Veronika pracuje v Praze v kanceláři, ale musí dojíždět. Nemá tedy na sebe moc času a už vůbec ne ráno, kdy si raději přispí, než by dala potřebný čas úpravě vzhledu. To moc dobře chápeme. Bylo tedy na kadeřnici, aby vymyslela účes, který nebude potřebovat příliš péče a splihlým vlasům dodá vzdušnost.

Kadeřnice se nakonec s Veronikou dohodla na zvýraznění barvy vlasů, a to hned o několik odstínů. Také bylo jasné, že se vlasy budou muset zkrátit. „Je těžké, aby měly dlouhé jemné vlasy objem, vždy je lepší kratší sestřih,“ přemlouvala odbornice Veroniku, která nakonec svolila k delšímu mikádu. Vlny, které na závěr kadeřnice vytvořila, nebude sice naše čtenářka nosit každý den, ale v případě, že se bude chystat například na slavností akci, bude vědět, jak na to!

Na jemných vlasech je opravdu těžké vytvořit jakýkoliv účes. Proto první pokus nejprve nevyšel a po krátké procházce venku musela kadeřnice proces opakovat a použít více laku. Nakonec ale vlny držely jako přibité!

Veronika se však ze všeho nejvíce těšila na make-up. Trendy v líčení ji zajímají a byla ochotná jít i do extrému. Dokonce přemlouvala i ostýchavou paní Marii, která byla proměněná jako první, aby se výraznějších líčidel nebála. Kosmetička Bára tedy zvolila make-up s fialovým nádechem a obzvláště si vyhrála se stínováním víček.

K fialové se tak přidala ještě například žlutá barva, o které jsme si do té doby myslely, že v líčení nemá co dělat. Výsledný efekt podtrhl populární „šimering“. Veronika byla nadšená a nemohla se rozhodnout, zdali si vůbec pochutnat na chlebíčku, který jsme přinesly, protože se bála, že se jí smaže rtěnka. „Nejraději bych si ten make-up nechala několik dní. Spát s ním však nemůžu, protože to je to nejhorší, co pro svou pleť můžeme udělat,“ povzdychla si.

„Na celý den jsem se velmi těšila, protože to bylo už dlouho, co jsem naposledy byla u kadeřnice. Proto jsem ráda uvítala možnost po delší době změnit svůj účes. Byla jsem odhodlána téměř k čemukoliv, pouze jsem nechtěla skončit s vlasy na krátko nebo je až příliš ztmavit. Salon na Smíchově je nově otevřený a moderně zařízený. Po celý den jsem se zde cítila opravdu příjemně. Kadeřnice byly velmi milé a ochotné a byla radost je pozorovat při jejich práci. S mou kadeřnicí jsme se dohodly na značném zkrácení vlasů asi o 15 cm a zároveň zvýraznění barvy do zrzavého odstínu. Závěrečný styling zahrnoval natočení vlasů žehličkou do volných vln, které dodaly účesu na objemu. Poté přišla na řadu vizážistka, která si s make-upem opravdu vyhrála a úplně mne změnila k nepoznání. Protože se běžně příliš nelíčím, byla výsledná změna mého vzhledu opravdu výrazná. Celý den jsem si opravdu užila. Je moc příjemné nechat o sebe pečovat profesionály, kteří nejlépe odhadnou, co by mi nejvíce slušelo. Mé okolí si změny okamžitě všimlo a setkala jsem se pouze s pochvalnými komentáři. Určitě mohu doporučit proměnu každé ženě, která by si ráda zlepšila své sebevědomí!“


Čtěte také:

Reklama