tt.jpg
Foto: Marta Kratochvílová se souhlasem paní Romany

S paní Romanou jsme se sešly v kadeřnictví Klier – v pobočce, která sídlí v obchodním centru Galerie Harfa. Dorazila v dobré náladě a jejím jediným požadavkem bylo, aby nemusela jít nakrátko. Zbytek nechala na zkušené kadeřnici Pavle Filipové, které se s důvěrou svěřila do péče.

FotoJetd-4-.jpg
Foto: Marta Kratochvílová se souhlasem paní Romany

Romana sice ke kadeřnici chodí pravidelně, ale hlavně na barvu a nevzpomněla si, kdy naposledy si vlasy nechala i ostříhat, což bylo na zničených koncích znát. Hned bylo jasné, že nějakých deset centimetrů půjde dolů. Co se týče barvy vlasů, čtenářka ji měla nejednotnou a po celé hlavě měla různé odstíny, jak se jí postupně vymývala.

Kadeřnice ze salonu Klier tedy vybrala měděný odstín s lehkým prosvětlením, z čehož byla paní Romana, která se prý vždy chtěla nechat obarvit do zrzava, nadšená. A už se těšila, jak nový účes předvede na svatbě své dcery, kterou měla za necelý měsíc od proměny. K vybraným červeným šatům se jí prý bude skvěle hodit.

FotoJtret.jpg
Foto: Marta Kratochvílová se souhlasem paní Romany

Po barvení použila kadeřnice hloubkovou výživu, kterou namíchala vlasům na míru a doporučila naší čtenářce, aby po proměně používala produkty určené na barvené vlasy, protože díky nim výsledný efekt déle vydrží.

Poté následovalo foukání přes kulatý kartáč do rovna a na závěr kadeřnice konce lehce navlnila pomocí žehličky, což vyvolalo vzdušný efekt.

Když byla vlasy hotové, ujala se Romany vizážistka Viktoria Vetrecinová, která během chvilky vykouzlila přirozený make-up v zemitých odstínech, který krásně podtrhnul celkový dojem.

Pro čtenářku to byla velká změna, protože se sama běžně nelíčí. Aby make-up déle vydržel a pleť byla sjednocená, použila vizážistka hydratační bázi a také podkladovou bázi na líčení očí. Stíny ladila do měděné a oči podtrhla jemnou linkou.

FotoJetee.jpg
Foto: Marta Kratochvílová se souhlasem paní Romany

Zvýraznila také Romanino vytetované obočí, použila rozjasňovač pro svěží efekt a samozřejmě i řasenku a rtěnku. Nakonec celý make-up zafixovala fixačním sprejem, aby si ho mohla paní Romana užít celý den.

Výsledek podle nás stoj za to a naše četnářka odmládla o několik let. Na sluníčku budou měděné vlasy s prosvětlením během léta házet zajímavé odlesky a Romana na ulici určitě neprojde bez povšimnutí. 

Zdroje: redaktorky Žena-in (Veronika Lichnovská a Marta Kratochvílová)

2049.png

Reklama