Určitě už netrpělivě očekáváte, jak dopadla proměna čtenářek, které hubly s Ketodiet. Představujeme vám první z nich, čtenářku Moniku, která si svůj den plný změn opravdu užila. A my jsme byli u toho.

Monika zhubla neuvěřitelných jedenáct kilo. Změna je patrná především v oblasti pasu a boků a Monika je na svou štíhlou postavu a hlavně ploché bříško patřičně hrdá. Čtěte ZDE. O komplimenty  nouzi jistě nemá, ale chtělo to ještě dotáhnout. Když změna, tak se vším všudy. Účesu dát nový šmrnc, podtrhnout hezké rysy obličeje a do šatníku dostat barvy... A pak se postavit před objektiv fotoaparátu a stát se na chvíli modelkou. Zdá se to jednoduché, že?

 

Proměna

Proměna

Foto proměna: Miroslav Deneš www.krasysveta.cz

Když jsem Moniku spatřila poprvé, působila na mě trochu unaveným dojmem. Zato když jsem s ní po několika měsících odjížděla ze studia 4U, byla to úplně jiná žena. Ačkoliv měla za sebou rušný den, měla jiskru a zářila sebevědomím. Ale nepředbíhejme a vraťme se o pár hodin zpět. Na úplný začátek.

Do kadeřnického studia Jana Rybáře, který si vzal „do parády“ Moničin účes

Proměna

Monika má velmi jemné melírované vlasy a jejím přáním bylo je pokud možno nestříhat. Docela těžký úkol, řekla jsem si, ale Honza se ho chopil jako opravdový profesionál, který ctí přání svých klientek. Kontrastní melír zjemnil pomocí přírodních barev, aby působil přirozeněji. Sestříhal konce a celkově účes provzdušnil. Pomohla i jemná patka, která částečně zakryla vysoké čelo. Nakonec vlasy vyfoukal přes kulatý kartáč a vytvořil elegantní vlny. Vznikl tak velmi ženský a slušivý účes, který Monice nejen sluší, ale také se dobře udržuje.

Foto proměna: Miroslav Deneš www.krasysveta.cz

První krok byl za námi a přišlo na řadu oblečení

Našim záměrem bylo vytvořit několik modelů (outfitů) k různým příležitostem, abychom Moniku inspirovali a ukázali jí, že může vypadat skvěle i v oblečení, na které by si dříve netroufla. Vybrali jsme nejen džíny a pouzdrové šaty, ale i letní overal a plavky, včetně doplňků.

V modřanském Foto studiu 4U čekala Moniku poslední (neméně důležitá) fáze proměny

Líčení jsme zvolili velmi jemné, abychom podtrhli krásné rysy obličeje. Monika má hezký tvar rtů a okouzlující úsměv. Na chvíli jsme jí „ukradli“ dioptrické brýle, v nichž působí zbytečně starší a přísnější. V této oblasti by to chtělo ještě zapracovat.

Jak Monika obstála v roli modelky?

Stát ve studiu před objektivem fotoaparátu není vůbec žádná legrace. Pro člověka, který nemá žádné zkušenosti a cítí se nesvůj, už vůbec ne.  Jak se postavit, jak se tvářit, kam dát ruce a co s nohama? Trochu moc věcí najednou, že? Ano, ale zkušený fotograf, jakým je Miroslav Deneš, si dokázal poradit.  

A výsledkem jsou nejen skvělé dokumentární fotky z celé proměny, ale i dokonalé image snímky, za které by se nemusela stydět ani profesionální modelka.

Posuďte samy, milé čtenářky. Prohlédněte si fotogalerii rozkliknutím jednotlivých fotografií.

Foto proměna: Miroslav Deneš www.krasysveta.cz

Monika – celkový úbytek 11 kg, v pase -10 cm, přes bříško -7 cm, boky -13 cm

proměna

Proměna Moniky je dílem tohoto týmu:

Vlasy: Jan Rybář HAIR STUDIO&GALLERY KORUNNÍ 79 Praha 3

Styling a make-up: Studio 4U Mezi vodami 19 Modřany

Foto proměna: Miroslav Deneš www.krasysveta.cz

Oblečení: Levis a F&F Palladium

Reportáž: Dana Haklová

Za zapůjčení oblečení děkujeme značkám Levis a F&F Palladium.

 

Projekt hubneme s Ketodiet

Tři loňské příběhy čtenářek Miriam, Anny a Veroniky, které s námi a KetoDiet hubly v loňském roce, najdete v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete.

Miriam zhubla v rámci našeho projektu s Ketodiet 12 kg, Anna 14 kg a Veronika 10 kg. Je jasné, že proces hubnutí je vždy o celkové změně, pokud si váhu chceme udržet nebo hubnout ještě dál. Máme radost, jak to všechny posunulo, dokázaly kila sundat a o jídle a svém těle přemýšlet jinak. Všechny uvádějí, jak pro ně byla změna pozitivní.

I naše další tři čtenářky v rámci našeho projektu také hezky shodily nechtěná kila. Monika 11 kg, Markéta 16 kg a Hanka 13 kg.

Všechny příběhy najdete v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete. Více o produktech Ketodiet na www.ketodiet.cz

KetoDiet

Čtěte také:

Reklama