V soutěžním kvízu s vlasovou kosmetikou Lybar jste mohly nejen vyhrát deset krásných a praktických balíčků, ale také jednu proměnu vizáže. Jak proměna dopadla?

 

Proměna nemusí být vždy o radikální změně. Výherkyně Monika s nickem monikaf, kterou jsme do proměny vybraly, byla přesně ten typ. Nechtěla radikální změnu, ale přece jen byla zvědavá, jak dopadne její účes pod rukama zkušené kadeřnice Marcely Patřičné, která spolupracuje s vlasovou kosmetikou Lybar. My v redakci již víme, že Marcela je opravu velmi citlivá kadeřnice, která umí vystihnout to, co komu bude slušet. Marcela Patřičná pracuje v Art Studiu ve Spálené ulici v Praze.

 

Proměna Moniky tedy nebyla o velké změně, ale přece jen jí Marcela doporučila (a hned zrealizovala) jemný melír a podbarvení spodních vlasů tmavším odstínem, aby účes lépe vyniknul. Podle kadeřnice Marcely má Monika velmi jemné vlasy, takže jí je neprostřihávala. Celý účes hezky sestříhala a vlasy nabarvila, aby měly svěžejší barvu. Melír s měděným jemným odstínem byl velmi šik.

 

Následně si vzala do parády Moniku paní vizážistka, která jí vykouzlila krásný make-up.

 

Co nám o proměně napsala výherkyně – čtenářka Monika?

 

Jak jsem slíbila, posílám reakci na svoji páteční proměnu, nyní obohacenou o hodnocení okolí.

S kolegyní jste poznaly, že jsem měla ze změny obavy. Ne že by můj účes nepotřeboval něco jiného, ale já sama jsem byla bez nápadu a zatím jsem nenarazila na kadeřnici, které bych se s důvěrou svěřila do péče.

Vámi
vybraná kadeřnice je však nejen velmi milá osoba, ale i skutečná odbornice. Mám velkou radost, že jsem ji Vaším prostřednictvím poznala, a určitě jí jako zákaznice zůstanu věrná i nadále.

A nyní k reakci okolí: Mí hoši doma byli nadšení ("Mami, říkám to nerad, ale je to pěkné."), kolegové v práci mě teď neustále zdržují od psaní, jak se na mě chodí dívat, ale je to příjemné. Dokonce mě jeden  z nich před chvílí fotil.

Takže ještě jednou Vám mnohokrát děkuji za možnost změny, kterou mi Žena-in poskytla, a určitě zůstanu i nadále věrnou čtenářkou Vašich zajímavých příspěvků.

 

Mnoho úspěchů Vám přeje Monika

 

Děkujeme Monice za vyjádření a těšíme se na další soutěž, kdy se promění další z vás.

Reklama