Třetí čtenářkou, která zhubla s Ketodiet a po ní se stala naší modelkou, byla sympatická a usměvavá Markéta. Markéta se projevila jako odvážná „holka“ a rozhodla se pro razantní změnu

Markéta je moc milá mladá žena, kterou zdobí nejen okouzlující úsměv, ale po dietě i souměrná postava. Markéta je sportovní typ, na první pohled působí vesele a optimisticky. A tak mě ani nepřekvapila svým rozhodnutím jít do proměny razantněji než její předchůdkyně Veronika a Hanka.

Proměna

K velké radosti kadeřníka Jana Rybáře projevila odhodlání k opravdové změně. Už dlouho prý uvažovala o tom, že svou zesvětlenou blond, která se jí už okoukala, vymění za sexy zrzavou. A proč ne: Když změna, tak pořádná.

Společně s kadeřníkem se dohodli na měděném odstínu a mohlo se začít barvit. „Nová, přírodní barva bez parabenů změní nejen odstín vlasů, ale opět je zregeneruje a vrátí jim ztracený lesk a pružnost,“ říká Jan Rybář. Všichni v salonu s povděkem konstatujeme, že barva nepáchne čpavkem, ale naopak příjemně voní.

proměna

Zatímco barva tmavne, Markétin úsměv „tuhne“…Bere to sice s humorem, ale jsou na ní patrné rozpaky. Přece jenom, je to velký skok a nezvyk. Teprve po drobné střihové úpravě a vyfoukání se jí opět vrátí dobrá nálada. „Fakt se mi to líbí,“ prohlíží se v zrcadle, zatímco ji známí „bombardují smskami“ a dožadují se prvních „selfíček“.

Podívejte se do fotogalerie na celý proces

Z kadeřnictví se jede do foto studia 4U v Modřanech, kde Markétu čekají další fáze proměny. Líčení, oblékání a focení.

K novému účesu je potřeba změnit líčení. Krásná pleť potřebuje jen sjednotit, ale Markéta by měla zapomenout na tvrdé černé linky a zkusit raději měkčí stínování, které prohloubí oči a zvýrazní jejich krásnou barvu. Několik vrstev řasenky vykouzlí nekonečně dlouhé řasy a barevný lesk je už jen třešničkou na dortu přirozeného make-upu.

Prohlédněte si proměnu Markéty na videu:

Co budeme oblékat?

Stejně jako v případě Veroniky a Hanky jsme využili možnosti zapůjčení oblečení a doplňků od značek Levis a F&F. Snažili jsme se vytvořit jak sportovní, tak společenské outfity, abychom Markétu inspirovali a ukázali jí i jiné možnosti, než na jaké byla doposud zvyklá.

proměna

proměna

I když se podle jejích slov cítila nejlépe v džínách a volnějších topech, myslím, že by si mohla dovolit víc. Ale na rozdíl od Moniky a Hanky si Markéta v roli modelky moc nevěřila. Bála se modelů, které byly „víc na tělo“, a mohly tak lépe ukázat ztracené kilogramy hlavně v oblasti bříška a boků.

Možná proto se může zdát, že šestnáctikolový úbytek váhy není na Markétě tolik vidět. Ale opak je pravda. Tvrdě na sobě pracovala a kila jsou pryč. Bohužel s jejím typem postavy to tolik nevyzní.

Markéta byla ze všech tří proměňovaných žen nejtvrdší oříšek i po stylistické stránce. Má „atletickou“, sošnou postavu s širokými rameny, plné poprsí a málo vyznačený pas. Chtělo to větší důraz na ploché bříško a štíhlé boky, ale v takovém oblečení se Markéta necítila dobře. Škoda, myslím, že by vypadala skvěle i v plavkách. Má hezky tvarované nohy bez celulitidy a pevné vysportované tělo.

Ale nechtěli jsme ji do ničeho nutit. Bylo nám jasné, že zvyk je železná košile a se svou „novou“ postavu se musí ještě sžít. Bude jí možní ještě chvilku trvat, než si uvědomí, že už se nemusí skrývat do volných triček a plandavých kalhot. Věřím, že se jí vrátí sebevědomí a projeví se to i ve výběru blečení.

I tak si myslím, že to Markétě moc sluší a není třeba se za svou postavu stydět. Držím jí moc palce.

Markéta – od začátku roku zhubla o krásných 25 kg, s Ketodiet celkem 16 kg, v pase -17 cm, přes bříško -14 cm , boky -21 cm

Podívejte se do fotogalerie

Projekt hubneme s Ketodiet

Tři loňské příběhy čtenářek Miriam, Anny a Veroniky, které s námi a KetoDiet hubly v loňském roce, najdete v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete.

Miriam zhubla v rámci našeho projektu s Ketodiet 12 kg, Anna 14 kg a Veronika 10 kg. Je jasné, že proces hubnutí je vždy o celkové změně, pokud si váhu chceme udržet nebo hubnout ještě dál. Máme radost, jak to všechny posunulo, dokázaly kila sundat a o jídle a svém těle přemýšlet jinak. Všechny uvádějí, jak pro ně byla změna pozitivní.

I naše další tři čtenářky v rámci našeho projektu také hezky shodily nechtěná kila. Monika 11 kg, Markéta 16 kg a Hanka 13 kg.

Všechny příběhy najdete v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete. Více o produktech Ketodiet na www.ketodiet.cz

KetoDiet

Proměna čtenářky Hanky

Vlasy – Jan Rybář Hair and Gallery Korunní 79 Praha 2

Styling, make-up a foto – Foto studio 4U Mezi vodami 19, Praha Modřany

Reportáž – Dana Haklová

Za zapůjčení oblečení děkujeme značkám Levis a F&F Palladium.

Čtěte také:

Reklama