Na začátku všeho byla výzva, vám, našim čtenářkám. Hledaly jsme ženu, která se nebojí, touží po změně a chce si vyzkoušet být na jeden den modelkou. Přišlo nám opravdu hodně e-mailů a my jsme z té spousty žen vybraly jednu, čtenářku Lenku. Nyní se můžete podívat, jak to milé Lence slušelo.

sd

dfsd

Ráno jsme se sešly v ateliéru. Samozřejmě první musela být fotka před proměnou, aby bylo vidět, co jsme s Lenkou provedly :-). Pak si Lenku vzala do parády vizážistka, která se postarala nejen o make-up, ale i vlasy. Lenka je krásná žena, takže stačila chvilka a mohlo se jít převlíkat do připravených outfitů, které byly zapůjčeny v KiKu.

sd

Jako první přišel na řadu outfit ve stylu ležérní elegance. Pruhovaný pléd, stejně jako klobouk byly jasnou volbou, jelikož se jedná o hit nadcházející sezóny. Stejně tomu je u kožených kalhot, kterých by se ženy neměly bát. Už se totiž nejedná o symbol rocku, naopak, můžete jej kombinovat i s romantickými kousky. My jsme však zvolily kombinaci černé a zemitých tónů. V tomto outfitu můžete vyrazit, jak do práce, tak na kávu s kamarádkou.

ds

Marina look je každoročně velmi oblíbený, takže ani my ho nesměly vynechat. Kombinace modro-červené a bílé patří s příchodem jara a léta snad k těm nejoblíbenějším. Ve správném námořnickém outfitu nesmí chybět prvky, jako jsou proužky, krajka, lakovky, atd.

Určitě si povšimněte bílých kalhot zvonového střihu. Ty byly v módě již před několika lety a letos hlásí svůj comeback. Tyto kalhoty mají tu výhodu, že ženám, které mají trošku větší zadeček, opticky pár kilo uberou, navíc protáhnou nohy, což je skvělé.

ds

ds

Možná patříte mezi ten typ žen, které nerady sportovní módu, což je škoda. Lenka dokazuje, že i tento styl má něco do sebe. Kalhoty se sníženým sedem jsou již nějaký ten pátek v kurzu, to především díky jejich pohodlí. Pokud jej doplníte o obepnuté tílko, tenisky a koženou bundu, máte outfit vhodný na volnočasové aktivity.  

df

Elegantní styl je úžasný, dodá nám totiž ještě více ženskosti. Pokud hledáte nějaký nový kousek do vašeho šatníku, vsaďte na vypasovanou sukni s vysokým pasem a zajímavě řešenou halenku. Nezapomínejte ani na vhodně vybrané doplňky. Stejně, jak tomu je v outfitu, který má Lenka na sobě. Samy vidíte, že jí tento styl opravdu moc sluší.

ds

Koktejlky by měla mít ve svém šatníku každá žena. Hodí se jak na firemní večírky, tak třeba na nějaké to rande. Kombinace krajky a tělové barvy je nesmrtelnou klasikou, kterou rozhodně nic nezkazíte. K tomu správnému vzhledu femme fatale vám dopomůže i výraznější líčení, především pak červené rty.

Před a po

Zajímalo nás, jak se naše výherkyně proměny Lenka po celou dobu cítila, její slova nás moc těší. „Nikdy se o mě nestaralo tolik lidí. Byl to úžasný zážitek. Nevěřila bych, jak těžké a krkolomné pózy modelky někdy musí dělat. Navíc mě velmi překvapilo oblečení značky KiK. Jejich kousky mě nadchly a pár jsem si jich odnesla domů. Úžasný den, moc vám děkuji.“

Proměna

 

Představujeme vám partnera proměny

KIKPrvní prodejna společnosti KiK byla otevřena v roce 1994 v Düsseldorfu. Úspěch společnosti je založen na vzniku nového obchodního modelu - textilního diskontu, který umožňuje nabízet módu za trvale nízké ceny. Textilní zboží je hlavním pilířem nabídky a představuje cca 70 % celého sortimentu. Sortiment textilu je vhodně doplňován také o sezónní Non-Food zboží jako například dárkové předměty, dekorace, domácí textil, doplňky a hračky. V České republice se nachází 189 filiálek a jejich počet každým rokem roste. Nejčastěji si cestu do prodejen KiK nachází rodiny s dětmi, mladé maminky a všeobecně také všichni zákazníci, kteří rádi chytře nakupují. Aktuálně najdete v prodejnách KiK inspiraci na dárky pro Valentýna, jarní a velikonoční dekorace a stylové módní oblečení na jaro.

 

Více informací: www.kik-textilien.cz

Reklama