Přinášíme vám reportáž z proměny čtenářky Hanky, které se podařilo nejen zhubnout, ale celkově omládnout. Podívejte se, jak se z usedlé dámy stala šmrncovní kočka.

Paní Hanka je další čtenářkou, která úspěšně zhubla s Ketodiet a čekala ji slíbená proměna. Na setkání s touto sympatickou dámou jsem se moc těšila. Už z prvních fotek, které nám poslala po dietě, bylo jasné, že jí dieta velmi prospěla. Ztracená kila jí vrátila sebevědomí a radost ze života, takže doslova zářila a rozdávala úsměvy, přestože měla za sebou dlouhou a únavnou cestu.

Proměna

Ve Studiu Jana Rybáře, kde měla začít první fáze proměny - stříhání a barvení vlasů

Na první pohled se mohlo zdát, že na Hančině hlavě už není co stříhat, protože nosí hodně krátký účes, ale Jan Rybář byl jiného názoru.

Proměna

Hanka měla melír, který působil šedivě a zbytečně jí přidával léta. Rozhodl jsem se vlasy trochu ztmavit, aby působily přirozeně a hezky rámovaly obličej. Lépe tak vyniknou Hančiny oči a opticky se prodlouží krk. Přestože má krátký účes, určitě je na něm co vylepšit, aby získal tvar a působil upraveně,“ řekl k první fázi proměny kadeřník Jan Rybář.

Hanka s novou barvou a novým střihem doslova omládla před očima. Ještě kratší střih se sjednocenou barvou ji osvěžil a rozzářil. Zeptala jsem se jí na první dojmy a zdálo se, že mnoho slov není třeba: „Jsem nadšená!“ ohodnotila práci kadeřníka, pohladila si svou „novou“ hlavu a obdařila nás svým okouzlujícím úsměvem.

A vy si můžete celý proces prohlédnout ve fotogalerii

Teď zbývá ještě líčení a nový, mladistvější styl oblékání, který bude Hance k novému vzhledu určitě sedět.

V modřanském Foto studiu 4U čekala na Hanku další, neméně důležitá fáze proměny - líčení, styling a fotografování.

Proměna

proměna

Hanka s novým účesem získala sebedůvěru a vybrané oblečení zkoušela s radostí a velkou trpělivostí. Vybrali jsme jí sportovní outfit v džínovém duchu, ale i elegantní a výrazně barevné oblečení, na které by si před dietou zřejmě netroufla. A dokonce nám zapózovala i v plavkách.

Hana - úbytek celkem 15 kg, v pase -19 cm, přes bříško -15 cm, boky -9 cm

Podívejte se s námi na video proměny čtenářky Hanky:

Hanka zářila jako sluníčko, rozdávala úsměvy a myslím, že si roli modelky dokonale užila.

Podívejte se na výsledek do fotogalerie.

Projekt hubneme s Ketodiet

Tři loňské příběhy čtenářek Miriam, Anny a Veroniky, které s námi a KetoDiet hubly v loňském roce, najdete v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete.

Miriam zhubla v rámci našeho projektu s Ketodiet 12 kg, Anna 14 kg a Veronika 10 kg. Je jasné, že proces hubnutí je vždy o celkové změně, pokud si váhu chceme udržet nebo hubnout ještě dál. Máme radost, jak to všechny posunulo, dokázaly kila sundat a o jídle a svém těle přemýšlet jinak. Všechny uvádějí, jak pro ně byla změna pozitivní.

I naše další tři čtenářky v rámci našeho projektu také hezky shodily nechtěná kila. Monika 11 kg, Markéta 16 kg a Hanka 13 kg.

Všechny příběhy najdete v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete. Více o produktech Ketodiet na www.ketodiet.cz

KetoDiet

Proměna čtenářky Hanky

Vlasy - Jan Rybář Hair and Gallery Korunní 79 Praha 2

Styling, make-up a foto - Foto studio 4U Mezi vodami 19, Praha Modřany

Reportáž: Dana Haklová

Za zapůjčení oblečení děkujeme značkám Levis a F&F Palladium.

Čtěte také:

Reklama