Nedávno jsme vyhlásili další možnost přihlásit se do naší proměny se salonem Dolce Diva. Tuto možnost využila i čtenářka Gabriela a byla vybrána. Minulou středu jsme proměnu naší milé čtenářky realizovali. A jak Gabriela nyní vypadá? Byla změna razantní? Na to se právě teď můžete podívat.

sd

Gabriela je maminkou dvou malých dětí, a rovnou dvojčat, proto se prý velmi těšila na středeční den, kdy bude mít chvilku jen sama na sebe. I my jsme se velmi těšily, protože Gabriela je krásná žena i tak, ale byly jsme zvědavé, jak si s proměnou poradí odbornice ze salonu Dolce Diva.

sd

Gabriela neměla v zásadě žádná kritéria a byla otevřená všemu, jen toužila po změně, jelikož účes i barvu vlasů nosí dlouhé roky. Nejprve se kadeřnice domluvily spolu s Gabrielou na možnostech barvy vlasů, Gabriela souhlasila a mohlo se jít na věc.

dsfd

Na výslednou barvu jsme se všichni moc těšili, jelikož se vybral opravdu velmi zajímavý odstín. Mě osobně barva nadchla okamžitě.

dsds

Po aplikaci barvy jsme chvilku čekaly, následně přišlo mytí vlasů a střih na mokro, foukání a následný střih na sucho. Pozorovat při práci kadeřnici Moniku ze salonu Dolce Diva byla radost. Bylo vidět, jak si se vším vyhrává do posledního detailu.

ds

Gabriela měla velmi světlé obočí, tudíž když přišlo na řadu líčení, vizážistka Petra se nejdříve vrhla na obočí, které trochu ztmavila, aby bylo výraznější. Následně se začalo pracovat na make-upu.

asd

Začalo se světlým pokladovým make-upem, který pleť ucelil. Gabriela má krásnou pleť, tudíž nebylo potřeba žádných výraznějších nánosů make-upu.

sdds

Vizážistka zvolila přírodní tóny, jelikož je Gabriela jemný typ. Důležité bylo, aby více vynikly Gabrieliny neuvěřitelně modré oči, kterými se pyšní. Celý make-up působil velmi příjemným a lehkým dojmem, což bylo jen a jen dobře.

sd

sdsd

sd

A máme zde finále, Gabriela neuvěřitelně prokoukla, nemyslíte? Rezavá barva vlasů jí opravdu moc sluší. Kadeřnici Monice se barva opravdu velmi povedla, navíc ke Gabriele sedí, stejně jako střih. Monika Gabriele vlasy ostříhala na trendy delší mikádo. Všechny jsme se shodly, že proměna se opravdu povedla. Gabriela byla sama z proměny nadšená, což bylo ihned vidět. Takové proměny nás baví a těší.

ds

Při odchodu ze salonu Dolce Diva byla Gabriela vysmátá, jelikož s proměnou podle jejích slov byla velmi spokojená, a to nás vždy těší. Hlavně si myslíme, že Gabriela neuvěřitelně prokoukla a získala ten správný šmrnc.

Gabrielu jsem poprosila, zdali by neposlala, jak na její proměnu reagovali doma. Přišlo mi e-mailem toto: Děti: Doblý mami doblý :-), svítíš. Manžel: Sem myslel, že proměna, ne výměna. :-)

Čtěte také:

Reklama