Tak to je ona, naše sympatická čtenářka Eva, která s námi soutěžila o proměnu vizáže a vyhrála. O Evu se jeden den starali profesionálové z Chocolate Hair Studia, kteří z šedé myšky udělali naprosto okouzlující ženu. Jak proměna probíhala a jak to Evě ve finále slušelo, se můžete podívat právě teď.

as

Minulý týden jste se mohly přihlásit do proměny vizáže. I když se vás přihlásilo hodně, což nás těší, vybrat jsme mohli jen jednu, a po dlouhé konzultaci jsme vybrali Evu, mladou maminku na mateřské dovolené. „Moc se těším na proměnu a jsem hrozně zvědavá, jak dopadne,“ svěřila se nám Eva, a mohlo se jít na věc.

as

Nejprve si Evu vzala do parády vizážistka a kosmetička Jana Kopecká. „Evička má nádherné modré oči, které by byla velká škoda nezvýraznit. Aplikuji tedy hnědé tóny očních stínů, díky nimž se barva očí ještě více umocní. Navíc přírodní odstíny budou krásně korespondovat s barvou Eviny pleti,“ zdůvodnila výběr líčení vizážistka Jana a vykouzlila krásné, výraznější denní líčení, které Evě moc slušelo.

sasd

Po předlíčení následovala konzultace s kadeřníkem Vojtou, který měl naši čtenářku na starosti. „Hlavně ať neodcházím s červeným ježkem na hlavě,“ zněl jediný požadavek Evy. Vojta se rozhodl ponechat Evě přirozený půvab, který má, a zvolil měděné odstíny, které budou přecházet od tmavších až po světlejší. 

asds

Vojta nejprve Evě zkrátil délku vlasů a začal se zesvětlováním konců, aby výsledným efektem bylo populární ombré neboli světlejší konce. Jelikož Eva neměla barvené vlasy, šlo odbarvování velmi dobře a rychle. Po zesvětlení Vojta nanesl měděný přeliv. Následně přišlo na řadu foukání, stříhání a výsledný styling.

assd

A přišlo finále. Eva byla svou proměnou nadšená a my všichni také. Vše bylo přirozené, nenásilné a naší čtenářce to velmi slušelo. „Jsem moc spokojená, barva je krásná a přirozená, což jsem si přála. :-) Vlasy jsou nádherně lesklé a jakoby ožily. Rozhodně bych to všem chtěla doporučit. Byl to naprosto úžasně strávený den. Kdybych mohla hodnotit od nuly po pětky, dala bych šestku. :-) Vážně jsem si ve vaší společnosti dnešní den užila,“ pěla chválu Eva na celý tým Chocolate Hair Studia.

sd

assd

Nás velmi zajímalo také to, co na Evinu proměnu řeknou doma. Den po proměně nám Eva poslala e-mail: „Doma ohlasy super, všem se má proměna moc líbila!“

sa
Zde naše čtenářka Eva s usměvavým Vojtou, který se jí postaral o změnu barvy a střihu. Spokojenost z obou jen srší, nemyslíte?

Děkujeme týmu z Chocolate Hair Studia za skvělou spolupráci.

Čtěte také:

Reklama