Mohlo by se zdát, že se nám článek opakuje, jelikož už před nedávnem jsme měli reportáž z proměny a čtenářka, která proměnu podstoupila, se jmenovala také Eva. Nenechte se zmást, jedná se pouze o shodu jmen. Již naše druhá čtenářka se tedy těší z proměny, která proběhla koncem minulého týdne v salonu Zlatá natáčka. Jak proměna dopadla? Na to se můžete podívat právě teď.

er

S naší milou čtenářkou Evou jsme se sešli koncem minulého týdne v salonu Zlatá natáčka, kde už na nás čekal sympaticky kadeřník Ricky, který měl Evu na starosti. Jakmile se na Evu podíval, hned měl jasno, co bude vytvářet, a jen prohodil: „Bude to bomba!“ A bomba to také byla!

erjk

Nejdříve se Ricky pustil do zastřihnutí vlasů a jejich zesvětlení. Paní Eva se totiž již druhým rokem snaží z vlasů dostat černou barvu, kterou dříve nosila a které se chce zbavit, s čímž souhlasil i Ricky. Během zesvětlování jsme Evě položili otázku, zdali se bojí, nebo je nervózní: „Jsem zvědavá, jak to dopadne, ale nebojim se, jinak bych tady teď neseděla.“
A co bysna hlavě v žádném případě nechtěla? „Už rozhodně bych nikdy nechtěla černou barvu!“

sdjh

Zesvětlení dopadlo dobře a mohlo se pokračovat dále, Ricky si pro paní Evu vybral barvu, která byla poskládaná ze čtyř odstínů hnědé. Co z toho vzešlo, na to si ještě počkejte...

tgz

Jelikož se barva vlasů razantně zesvětlí, je třeba myslet i na obočí, které paní Evě bylo lehce zesvětleno, protože ho měla příliš tmavé.

sdsd

Po cca půl hodince se mohlo smývat a vrhnout se na finální střih. Ricky se rozhodl, že vlasy paní Evě sestříhá do delšího mikáda, které bude postupně sestříhavat, aby vlasy byly vzdušnější a získaly na objemu, který Evě jen prospěje.

sdsd

Po finálovém stylingu vlasů jsme se s Evou přesunuly k další etapě, a tou byla vizážistka Bára. Ta Evu ještě více zdokonalila. Nejdříve Bára ucelila tón pleti, poté nanesla světle hnědé oční stíny a oči ještě více zvýraznila černými linkami. K dokonalému dennímu looku nesměla chybět rtěnka v trendy korálové barvě, která Evě moc slušela.

sd

A máme zde finále, paní Evě to moc sluší, co říkáte?

sd
Proměna se podle nás opravdu vyvedla. Především paní Eva byla moc spokojená, což pro nás bylo nejdůležitější. Máme z této proměny velkou radost!

A jaké byly reakce doma? Eva nám zaslala mail, ve kterém stálo: „Ještě jednou moc děkuju, že jsem se mohla dnes svěřit Rickymu pod ruce :-), doma jsou nadšení, dcerunka - známý to kritik, mě tedy překvapila nejvíce - teda mami, konečně vypadáš ,,šmrncovně“ :-) :-) :-). Mně se to také moc líbí, jsem velmi spokojená. Muž si myslí, že má novou ženu, a významně koulí očima, že samotná tedy s holkama nikam pařit nepůjdu, říká :-) :-). Půjdu, hned příští týden :-).“

Doufáme, že si Eva náležitě holčičí dýchánek užije. :-)

Na závěr nám dovolte poděkovat týmu ze salonu Zlatá natáčka za jejich skvěle odvedenou práci, speciálně pak Rickymu a Báře, byli jste úžasní, díky!

sd

Čtěte také:

Reklama