Od září do listopadu jsme se na Ženě-in spolu se značkou Maybelline věnovali tématu líčení. V článcích o řasách a řasence Define-A-Lash, v článku o správné aplikaci make-upu a představení Super Stay Silky make-upu a nakonec líčení rtů a rtěnce Hydra Extréme jsme Vám, čtenářkám, radili, jak se správně nalíčit a jaké jsou nové trendy a možnosti.

 

A protože jsme nechtěli zůstat jenom v teoretické rovině, připravili jsme pro Vás také společně s Maybelline zajímavou akci nazvanou Škola líčení.

A o co vlastně šlo? Ze 3 soutěží s Maybelline jsme vylosovali 9 čtenářek, které jsme pozvaly do sídla firmy L'Oréal, kde už na ně čekal tříčlenný tým vizážistek a jedna kadeřnice, které byly připravené poradit, nalíčit a celkově změnit naše čtenářky k nepoznání. A to, že se celá akce opravdu povedla, dokazuje jednak naše fotoreportáž, a také reakce čtenářek, které se účastnily.

 

A protože akci velice pěkně popsala čtenářka Romana, věřím, že i za ostatní zúčastěné, tak už nebudu popisovat akci já, ale dále si můžete přečíst příspěvek očima jedné z Vás.

 

Dobrý den,

chtěla bych se s Vámi podělit o zážitek z mé výhry na www.zena-in.cz

 

 

 

V sobotu přesně v deset hodin jsem dorazila do firmy L'Oréal Paris na Smíchově na Školu líčení s Maybelline.

Po přivítání s paní Pojerovou z Žena-in a kolektivem vizážistek a kadeřnice mě potěšila snídaně ve formě různých croissantů a výborných šátečků. Vidina štíhlé linie prostě MUSELA stranou. :))


Nejdříve jsme se šly vyfotit „jak nás příroda stvořila" a pak už jsem byla samozřejmě zvědavá hlavně na to, jak mě přítomná paní vizážistka nalíčí. :)

Už předem jsem tušila, že budu mít oční stíny do zelena, a nemýlila jsem se. :) Byly takové tmavě modrozelené včetně tmavě zelené tužky na oči.

Takže jsem se zasmála a sdělila paní vizážistce, že zelenou nenosím a vlastně ji ani nemám ráda. V přírodě, to jo, ale na těle ani víčkách ji nemusím. I když vím, že mi sluší (mám šedomodrozelené oči).

Rtíky mi vybarvila malinovou barvou. Celkově to vypadalo moc hezky, takže jsem i přes zelenou barvu byla ohromně spokojená. :)

 

Pak jsem přišla na řadu u paní kadeřnice. Mám rovné dlouhé blond vlasy (to určitě uvidíte na fotkách), takže se mnou paní kadeřnice neměla moc práce. Jenom mi (i přes ujišťování, že se tady stříhat nebude) ostříhala na MÉ PŘÁNÍ ofinu, která to už evidentně potřebovala. ;) Vlasy už pak jenom vyžehlila, přelakovala a mohla jsem se jít vyfotit. :)

 

Když jsme byly všechny hotové, tak jsme přešly do atria firmy, kde jsme obdržely moc pěkné dárečky firmy Maybelline (taštičku na kosmetiku, řasenku, lesk na rty, rtěnku, zrcátko, make-up a přívěšek na krk) a nádhernou kytici (každá dostala jinou).

Pak jsme udělaly skupinovou fotku, poděkovaly paní Pojerové z Žena-in, vizážistkám i kadeřnici a rozloučily se.

 

 

 

Venku na mě čekal přítel, který mi mou vizáž pochválil, a pak po mně cestou domů celou dobu jízdy tramvají poočku pošilhával. :)

 

Bylo to moc příjemné setkání s milým překvapením, takže od teď budu koukat na stránky ještě častěji a u soutěží se snažit ještě více. Třeba se na mě zase usměje štěstí. ;)

Takže ještě jednou DĚKUJI celému kolektivu za vyškolení v líčení". 

čtenářka Romana  

 

A jestli chcete vidět ještě více fotek z celé akce, tak je najdete ve fotogalerii ZDE

 

Tak jak se vám proměny čtenářek líbí?

Líčíte se?

Nechala byste se taky nalíčit od profesionálních vizážistek?