Adéla byla další odvážnou čtenářkou naší proměny. Musíme říct, že její přístup se nám moc líbil, protože neměla žádné mantinely. Dala celému týmu naprosto volnou ruku. Výsledek stojí opravdu za to. Z nenápadné slečny se vyklubala sebevědomá sexy žena.

proměna

Jistě se shodneme, že Adéla je nádherná slečna, která má neuvěřitelně krásné oči. Jediné, co jí trošku chybí, je šmrnc. Na tom se dá ale zapracovat. Stačí jen vědět, jak na to. Na proměně pracovala Martina Fialová z kadeřnického salonu KLIER a make-up artistka společnosti Bobbi Brown Tereza Dellamária.

proměna

Jak už bylo zmíněno, Adéla byla ochotná podstoupit jakoukoli vlasovou změnu. Když tedy kadeřnice Martina navrhla divoké barvy a razantní zkrácení vlasů, bylo to bez problémů a obav, nebo to alespoň Adéla nedala znát. Jako první přišlo na řadu stříhání. Dlouhý culík šel pryč.

proměna

proměna

proměna

Kvůli tomu, že ve vlasech bude módní fialový a růžový melír, byla potřeba daná místa zesvětlit, aby barva lépe chytla. Po odbarvení melírů se musela zcelit i odstín zbytku vlasů. Ten byl v tmavě hnědém tónu.

Když bylo vše barevně doladěno, šlo se na výsledný styling. Poté byla Adéla předána do rukou šikovné make-up artistce společnosti Bobbi Brown Tereze.

bobbi brown

proměna

U Adély nebylo potřeba dělat extra výrazné líčení. Postačilo sjednocení tónu pleti, trocha tvářenky, nalíčit řasy a zvýraznit obočí. Tereza Dellamária se rozhodla, že by se takový make-up neobešel bez výrazné rtěnky. Čím nápadnější, tím lepší. Navíc tento odstín skvěle ladil s barvou vlasů.

proměna

A zde máte foto po proměně. Povedla se, že? Adéla je mnohem výraznější a působí mnohem ženštěji. I sympatická čtenářka Adéla byla moc spokojená a svou novou vizáž si pochvalovala.

Co na proměnu říká Adéla?

„Na proměnu jsem se přihlásila, protože jsem nosila už dlouho dobu stejný účes a chtěla jsem nějakou změnu. Konkrétní představu jsem neměla, nechala jsem si tedy poradit od profesionálky. Ta mi doporučila radikální zkrácení vlasů, probarvení růžovými a fialovými pramínky. Nápad se mi velmi líbil. Výsledek, včetně finálního natočení vlasů byl skvělý, dokonce i můj přítel si všiml, že mám nový účes. Vzhledem k tomu, že se normálně téměř nemaluju, bylo líčení od make-up artistky zajímavou zkušeností. Celá proměna probíhala v přátelské a pohodové atmosféře. Odcházela jsem spokojená a se super účesem na léto.“

proměnaproměna

proměna

Toužíte i vy po profesionální změně vizáže? Nebojte se a udělejte krok vpřed. Pomůžeme vám vylézt z vaší ulity. Napište nám na e-mail redakce@zena-in.cz, do předmětu napište proměna a nezapomeňte přiložit vaši fotografii. Určitě je třeba počítat s tím, že se může jednat o radikální změnu! Samozřejmě je vše na domluvě, ale může se stát, že z dlouhých vlasů může výherkyně mít i slušivé mikádo. Je proto dobré počítat se všemi variantami střihů a barev!

Čtěte také:

 

Uložit

Uložit