Čtenářka sisinapipi by se chtěla proletět letadlem, ale zatím neví, zda se jí to někdy podaří. Zatím se doma potí u katastrofických filmů. A posílá skvělé video o českých akrobatických letcích. Díky Vám sisinapipi…

Dobrý den milá redakce.

Takový sen proletět se ve vzduchu mám,ale doteďka jsem takové štěstí neměla.Do zahraničí, na dovolenou jsme vždy cestovaly autem či autobusem.Zda někdy uslyším zažehnutí motoru v letadle a dojedu na startovací dráhu a ucítím jak se odlepujeme od země,tak to je jen ve hvězdách.

Ale moje kamarádka si na leteckým dni vyzkoušela let malým letadlem. Na sletu ultralehkých letadel ve Frýdlantu nad Ostravicí a nemohla si to vynachválit,výhled na krásnou beskydskou krajinu.S podívanou na krásy naší země pohledem ptáku.To jsem jí opravdu záviděla.

Mnoho lidí má z cestování letadlem strach,obavy ale já si myslím,že je nejspolehlivější dopravní prostředek.Kolik je nehod na cestách autem nebo cestování letadlem je značný rozdíl.Ale hrůzu i když jsem opravdu nikdy neletěla, jsem zažila při sledování filmu.

Moc ráda sleduji katastrofické a co se týče těch leteckých ,těch už jsem viděla spousty a vždy jsem držela palečky ať usednou na zem všichni živý,né vždy to tak bylo.

 

To jsou ale akrobacie

sisinapipi


Létáte ráda, nebo se bojíte?

  • Pamatujete se na svůj první let?
  • Zažila jste v letadle nějakou hrůzu?
  • Nebo naopak legraci?
  • Jak let prožíváte?
  • Toužíte, nebo toužila jste být pilotkou?
  • Čím vás přitahuje, či odpuzuje létání…

Vaše letecké historky, příběhy, úvahy videa i fotografie směřujte na notoricky známý redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás dnes v 16 hodin za příspěvek, který mne nejvíce zaujme, odměním a snad ještě dnes vám do náruče svěřím krásné překvapení! Tak pište a mailujte!!!

Reklama