Čtenářka Majelis neposlala video z přistání rogala, na kterém letěla. Zaujal mne její sugestivní výklad pocitů, které měla z letu. Díky Majelis za příspěvek!

Dobrý den
Adrenalinu jsem ve svém životě měla určitě dost, za některý můžu sama, ale občas jsem k němu přišla jako slepý k houslím.
Příkladem toho je první zážitek, kdy jsme jeli s manželem do nákupního centra a na parkovišti probíhala předváděcí akce se soutěžemi, uváděl ji Slávek Boura a Markéta Majerová. Dobře jsme se bavili a najednou hledali dobrovolníka, který si lehne na silnici a přes něj bude skákat kaskadér na motorce. Vzhledem k tomu, že svého manžela dobře znám, tak jsem utrousila: „Ne, aby ses přihlásil“, a ani nechtěla domyslet, jak by vypadalo jeho světlé oblečení.

Slávek vykročil směrem k nám a dál jsem si připadala jako ve snu - chytil mě za ruku a vytáhl z obecenstva a vedl do středu parkoviště. Pořád povídal, přidala se i Markéta a už jsem ležela mezi dvěma kaskadéry. Samotné kaskadérské číslo byl jen okamžik, který byl odměněn potleskem a pocit byl suprový.

Ten druhý zážitek, o který se s vámi podělím, jsem si moc a moc přála. Chtěla jsem se proletět na rogale a to se mi splnilo. Určitě na první let nikdy nezapomenu - vidět naše město a okolí z ptačí perspektivy je nádherný zážitek a ten pocit se nedá ani popsat.


Určitě doporučuji sem tam trochu adrenalinu, ale ne tolik, aby se to zvrtlo v riskování.

Majelis
Text nebyl redakčně upraven


Jaký je váš nejlepší adrenalinový zážitek?

  • Máte ráda adrenalinové atrakce a sporty?
  • Nebo se jich straníte?
  • Na čem nejstrašnějším jste byla?
  • Co vás z adrenalinových atrakcí nejvíce baví?
  • Máte nějakou zajímavou historku spojenou s adrenalinovým sportem, či atrakcí?
  • Klepete se na zemi i za ostatní strachem a nemůžete se na to ani dívat?
  • Kam byste nás za adrenalinem pozvala?
  • Jaké bylo vaše nejlepší adrenalinové dobrodružství?

A nabízí se i mnoho dalších podotázek. Tak neváhejte, sedněte a pište své názory, příběhy a historky,  posílejte své fotky a videa na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

a jednu z vás odměním za příspěvek, který se mi bude nejvíce líbit, balíčkem potřeb pro adrenalinové nadšence.

Reklama