lPřestože jsme lidé moderní společnosti, zpravidla myslící ryze pragmaticky, je jen málo takových, které by taková slova nechala zcela klidnými. Je důvod se obávat? ANO!

Kletba se ale dá vrátit...

Ať chceme, nebo ne, každý den, každou chvíli se každý z nás zabývá nějakými rituály.

Počínaje nevinným nešlapáním na kanály, chytáním za knoflík, odplivnutím před pohřebákem, přes svatby, křtiny, ale i vojenské zvyky, a dokonce šikanu.

Jen se to dnes jinak jmenuje a ten, kdo se tváří, že se ho to netýká, by měl udělat malý průřez svým zaběhnutým stylem života, aby zjistil, jak moc pokrytecké jeho nahlížení je.

Magie je nejen kolem nás, ve věcech, které jsou krásné a nad kterými žasneme, ale je hlavně v nás samotných.

Je hluboko zakořeněná a mnohem smysluplnější než ji odmítat a přitom konat a nevědět je vědomě tuto skutečnost přijmout a naučit se ji kontrolovat.

Z pohledu vlastní karmy by to byl krok kupředu.

Čím méně totiž vyšleme takzvaných „neřízených střel“, tím menší karmické zatížení do budoucna a mnohem přijatelnější „zpětná vazba“ směrem k nám.

Jen okrajově.

Slova, slova

oKdyž pominu přímo rituály a magické úkony, které vyžadují určitý druh konání, je velice jednoduché provozovat magii, ať už vědomě, či nevědomě prostřednictvím toho, co vyslovíme.

Snad žádné magické úkony se neobejdou bez formulí, které se vyslovují.

Slovo má obrovskou váhu.

Už vás někdy napadlo, že slovo znamená jen nevykonaný čin? Je to srovnatelné.

Proto ten úvod, protože právě kletba je otázkou vyřčeného a má sílu činu.

Proklínám tě!

mChyba! V momentě, kdy nekontrolovaně vylovíme něco podobného, jde z nás obrovská síla energie, směrovaná jedním směrem.

Je to asi tak stejné, jako byste proti někomu vyslali vlak. Je velice důležité vědět, že onen vlak se ale po té, co dojede k cíli, okamžitě odrazí a s ještě větší intenzitou se řítí zpět.

Tomu se nelze vyhnout. Také proč?

Je to spravedlivé.

Jak odvrátit kletbu?

Jsme ve výhodě, pokud víme, že vlak byl vyslán dřív, než k nám dorazí. Existují dvě možnosti, jak se nenechat přejet.

První vychází od toho, kdo jej vyslal. Může ho zastavit. Je to poslední možnost, jak odvrátit zpětný náraz.

Neučiní-li tak, smůla, musíme zasáhnout my. A to rychle, než kletba „doběhne“. Tedy dřív, než nás dostihne, což není žádný med.

Než dojde

Postavte se pod sprchu tak, aby vám voda stékala po celém těle. Zavřete oči a představujte si, jak na vás padá zlatá čistá voda, déšť, který z vás smývá vše negativní a nabíjí vás novou energií a chutí do života. Představujte si, jak z vás smívá všechno, co tíží.

Zlá slova, zlé pohledy, nepříjemné pocity a podobně.  Zůstaňte tak, jak dlouho potřebujete, záleží na vašem pocitu.

Pak udělejte krok pryč z proudu vody a myslete na to, jak jste vešli do nové čisté energie. Představte si, co chcete – louku, krajinu, vodu, cokoli, kde vám bude dobře.  Staré už vás nemusí zajímat, je to pryč. Vypněte vodu a hotovo.

Na krk si vyrobte pak amulet v podobě čehokoli, v čem bude kousek zrcátka. Výbornou ochranou je pentagram, hematit, křišťál a opál. (U opálu pozor, kdybyste byli nazlobení, na chvilku jej odložte). Dobře chrání onyx, který si ovšem musíte pořídit sami!

Do bytu nebo na zahrádku si zasaďte netřesk, šalvěj nebo pelyněk. Nějakou dobu doporučuji spát vedle kopřivy – stačí sáček.

Když došla

Ve chvíli, kdy k nám kletba již doběhla, to poznáme snadno.

  • Projeví se například sny, o kterých jsme psali včera.
  • Náhlým zhoršením zdravotního stavu – často bez lékařského zdůvodnění.
  • Nepříjemnými náhodami – často na nás padají věci nebo nás přiráží dveře. Zakopáváme, padáme a podobně. (Zakopnutí a pád naplacato čelem na chodník po několika panácích ovšem není kletba. :))
  • Někdy se kletba ohlásí bezdůvodným napadením černým psem.

Tehdy už je potřeba použít silnější rituál.

Ovšem pozor, je to rituál, kterým obracíte kletbu v nejpozitivnější dobro. Jako byste z vlaku udělali malé, neškodné pírko.

Zapalte bílou a černou svíci. Měsíc musí v tu dobu stát buď v Novu, nebo by měl ubývat. Před sebe na stůl postavte misku se solí a misku s mlékem. Zavolejte všechno dobré, co znáte. Například Anděly, nebo co je vám blízké. Neměla by být půlnoc. Měli byste to stihnout před půlnocí.

Dobře se soustřeďte a snažte se navodit v sobě dobrou náladu a pozitivní energii. To, co děláte, nemá uškodit!! Pomáháte sobě s pomocí dobra.

fNahlas vyslovte:

„Noc už šeptá tichá slova.

Stojím zde já tiše sám.

Prozraď mi jen abych věděl

kdo mi kletbu přivolal.

Ožij nyní v okamžiku, nadešel ten správný čas,

chci už slyšet tvoji radu, chci teď slyšet já tvůj hlas.

Zbav mne kletby přeukrutné, vrať mu ji hned, otoč zpět

 ať se ona vyhýbá mi, ale také mému domu.

Probuď se ze svého spánku,

odežeň ho za vodu,

zbav mne kletby přeukrutné,

zakopej ji do hrobu.“

Stále konáte jen dobré

Nekonec vyslovte :

„Tímto ruším všechny příčiny, následky, formy a projevy kletby, kterou na mě seslal…“

...uveďte jméno. Pokud ho neznáte nebo si nejste jistí, tak ho nevyslovujte, a ani na osobu nemyslete!! Namísto toho uveďte: „…ten, kdo se choval nemoudře.“

„...a měním je v nejpozitivnější dobro.“

Nyní uveďte, v co dobrého se má kletba proměnit.

Např.: Smůlu a nemoci měním ve štěstí a zdraví a podobně.

Nakonec vyslovte jedenkrát: „A tak se staň!“

Karma se odvrátit nedá

Existují příčiny karmické a s těmi nic neudělá žádné kouzlo. Prostě jsou věci, které si sice nepamatujeme, ale udělali jsme je, a tak je to, co se nám děje, samo o sobě následkem a máme jedinou možnost.

Odžít si to a více si karmické dluhy vědomě nepřidělávat.

Neproklínejte se...

Modely jako „Jsem bezcenný pitomec, který v životě neudělá nic správně, nebo jsem blázen, co je všeho schopný a nikdo mě nemá rád!“ není nic jiného než klatba vyslaná sobě a nemá dobré následky.

Cpát si cokoli negativního do vlastního života není moudré. Něco jiného je: Tohle jsem neudělal právě nejlíp, musím to změnit, mám na to začít jinak.“ To je jiná.

Profesionální kletba

V životě je velice málo situací, kdy je kletba na objednávku. Málokomu se chce pracovat takto, ale jsou takoví lidé. Navíc kletba od černého mága není zrovna zadarmo.

Jestliže se to stane, je potřeba opravdu vyhledat člověka, který dokáže podobnou věc odstranit, což se neobejde bez oběti.

Zpravidla jde o zvíře a já to nepokládám za dobré, byť asi existují případy, kdy není zbytí.

Rodinná kletba například.