Dnešní téma zní: Co nosíte k vodě! Pobavte se s příspěvkem čtenářky Tee.. Také se vám líbí „tankini"?

Prokletí módy

plavky

„Super!To jsou plavky pro mě! Zahalí, přitom jsou sexy a dvoudílné..super!"..pomyslela jsem si při pohledu na vynález vynálezů - Tankini.. „Hele já nevim, jestli budou fajné".. vyřkl ortel můj přítel. Já však neslyšela... Zavřela jsem oči před cenou a s úsměvem na rtech jsem z obchodu odcházela.. a začala jsem se těšit na první příležitost, kdy se budu moci v super nových plavkách ukázat. A pak přišel osudný den. Vyrazili jsme na pískárnu.. První tři minuty na slunci by se daly snést.. pak ale přišlo nepopsatelné horko.. „Kde jsou jen mé bikinky, kde jsou?"..pomyslela jsem si.. Dobře - jsem u vody, abych se vodou zchladila.. jojo..jen co jsme vyšla z vody, suprové tankini se na mě přilepily ještě víc a já byla v neprodyšné parní pasti. Před přítelem jsem nedala nic znát, jelikož by měl pravdu.. :o) Napadlo mě jediné..sundám si horní díl a bude mi fajn..alespoň se opálím komplet a ne jen ramena..to jsem však netušila, co to může být u tankin za problém..zápasila jsem s vrchním dílem jak o život ( využila jsem šance kdy byl přítel ve vodě), ale prostě se nešlo z mokré pasti vymanit..to už mě začali pozorovat lidi z vedlejší deky, tudíž jsme boj vzdala a dřepla si pod slunečník...od té doby je mám krásně a úhledně složené dole v šatní skříni.. Závěr tedy zní - Tankini se mi už u vody nelíbí... :o)

Krásný den přeji... čtenářka,
Tee..

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co nosíte k vodě

Posílejte mi dnes (středa 28. července) své fotky toho, co nosíte k vodě. A k nim i krátké popisky, proč se vám zrovna tohle odění líbí či nelíbí.

Užší témata jsou...

  • Co se mi líbí na něm.
  • Co se mi na chlapech u vody nelíbí.
  • Co se mi líbí na mě.
  • Co se mi na ženách u vody nelíbí.
  • Co nosím k vodě kromě plavek.

Téma by se mohlo zdát jen pro odvážné, ale pokud dostatek odvahy nenajdete, pošlete třeba jen fotky konkrétních kousků, není nutné oblékat si je.

Na vaše příspěvky se těším v redakční poště...

A co můžete za svůj příspěvek získat?
Tentokrát tu mám připravené ceny dvě! Opalovací krém GARNIER AMBRE SOLAIRE s UV 30 a k němu krásnou rtěnku ColorTrend. Jako další cenu pro vás mám stylový červený šátek a opalovací olej GARNIER AMBRE SOLAIRE.

Reklama