Dobrých rad jak na to získat dobrou práci není nikdy dost. S jednou možností přichází Hospodářská komora hlavního města Prahy.

Běh na dlouhou trať
Ti, kteří hledají práci vědí, že je to běh na dlouhou trať, někdy dokonce velmi dlouhou. Leckdy je třeba vzít zavděk kompromisem, leckdy se taková sháňka podepíše na psychice. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří by chtěli pracovat, ale vhodnou práci zatím nenalezli, pak je právě pro vás určen projekt, který připravila Hospodářské komora hlavního města Prahy.

Co projekt nabízí
Nabídka je dost velkorysá, a tak otálet s přihlášením by se nemuselo vyplatit. Jde o osobní a kariérní poradenství, vzdělání v oblasti informačních technologií, odborné rekvalifikační kurzy a kompletní poradenský servis při hledání zaměstnání dle vašich představ. To vše zejména pro maminky po mateřské, které by mohly mít při hledání zaměstnání problémy.

Vy přitom nezaplatíte ani korunu, protože projekt je spolufinancovaný Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Zdarma tak získáte kvalitní vzdělání zakončené osvědčením s celorepublikovou platností.

Více informací najdete ZDE!

Reklama