Těšíte se na vánoční cukroví a silvestrovské chuťovky, ale bojíte se, že se to pak odrazí na vaší postavě? Už teď se můžete začít přemýšlet nad dietou, díky které zhubnete za tři měsíce až 10 kilogramů a možná i více.

Neváhejte a pusťte se s námi od ledna do projektu „Hubneme s KetoDiet“! Naše vybrané čtenářky v loňských letech velmi úspěšně zhubly nadbytečná kila, každá více než 10 kg! Celou dobu jste mohli díky našim článkům sledovat jejich úspěšný boj s nadváhou. Projekt byl velmi populární, proto jsme rádi, že se značka KetoDiet rozhodla s námi a hlavně s vámi projekt zopakovat i v roce 2016.

Hubněte s námi

Chcete zhubnout a potřebujete motivaci? Zapojte se s námi do připravené akce spojené s hubnutím. Protože víme, že je lepší shazovat kila s parťáky, hledáme tři čtenářky, které budou hubnout tři měsíce s našimi stránkami.

Jak to bude probíhat? Najdeme a vybereme tři z vás, které se do této hezké akce zapojí. V rámci rubriky Zdraví připravíme speciální podrubriku, kde budete pravidelně číst, jak se vybrané čtenářky mají, jaké mají cíle, co všechno prožívají a jaké úspěchy nebo neúspěchy aktuálně řeší. Budeme rádi, když těmto třem ženám pomůžeme k tomu, aby shodily svá nechtěná kila, měly ze sebe radost a získaly hned z kraje roku a z jara nový impuls pro svůj život.

Hlavním partnerem je výrobce produktů spojených s hubnutím – značka KetoDiet www.ketodiet.cz. Ketodiet je ryze česká a velmi populární proteinová dieta, která vám umožní zcela přirozeně, rychle a bez chemie shodit nadbytečné tuky a cítit se opět dobře!

Vybrané čtenářky získají od KetoDiet balíček dietních produktů na celé období dietního plánu a zároveň i individuální odborné poradenství.  Nadbytečná kila tak budou brzy minulostí!

Ketodiet

Nechcete svá kila, která se vám nelíbí, a chcete být atraktivnější? Přihlaste se do naší akce! Anketa probíhá ZDE

Chcete se s námi do této akce zapojit a opravdu zhubnout? Dovedete si představit, že byste měla například o 10 kg méně za tyto tři měsíce? Že byste vyměnila šatník a měla o dvě až tři čísla menší velikost? Pokud ano, přihlaste se! S námi to zvládnete, ostatní čtenářky vám budou držet palce a budou obdivovat vaše úspěchy.

Jak se do této akce zapojit, abychom vás vybrali?

1)      Musí vám být více jak 18 let a být z ČR

2)      Musíte být na stránkách www.zena-in.cz zaregistrovaná

3)      Pod svým přihlášením nám vyplňte tuto krátkou anketu, proč bychom měli vybrat zrovna vás – krátký stručný příběh, kolik je vám let, kolik měříte, kolik vážíte, zda jste již nějakou dietu držela a kolik chcete zhubnout

4)      Všechny vaše příspěvky si pročteme a do 15. 1. 2016 vybereme tři z vás, které budou s naší redakcí tři měsíce hubnout.

Pokud se chcete přihlásit do této akce, vyplňte tuto krátkou anketu – klikněte ZDE – nezapomeňte, že musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená, aby se vám anketa zobrazila, děkujeme!

proměna

proměna

proměna

Podívejte se na naše příběhy vybraných čtenářek v roce 2015 – jak krásně zhubly a jak vypadaly pro proměně.

Reklama