Vladimíra jsme představili v tomto článku: Proměny s hubnutím: Vladimír chce zhubnout kvůli sportu, jakou má motivaci?

Proč se Vladimír přihlásil do našeho projektu s proměnou a hubnutím?Potřebuji zhubnout 10-15 kg nejen ze zdravotního hlediska, ale i pro snažší pohyb. Váha mě limituje, mé břicho mi vadí, cítím ho jako pevnou překážku, když si zavazuji tkaničky. Nosím kila navíc, o kterých vím a která bych díky projektu s hubnutím rád shodil.

Vladimír

622f30a337cc0obrazek.png

  • 58 let
  • Výška: 180 cm
  • Váha: 100 kg
  • Rád by za 2 měsíce zhubl 10 - 15 kg

Jak je na tom Vladimír nyní?

Před měsícem jste dostal od redakce produkty KetoMix, jak jste s nimi spokojený? 
Ano, jsem velmi spokojený. Úbytek váhy i cm a tuku celkově je slušný. S jídly jsem se sžil, chutnají mi.

V jaké fázi hubnutí nyní jste? Stále v F1 nebo již v F2?
Zůstávám i nadále v F1. Chci ještě zhubnout dalších 6 kg na celkových -15 kg. Po prvotním úbytku váhy jsem byl nadšen, teď se to trošku zpomalilo, ale věřím, že za ty 2 měsíce celkem těch 15 kg dám.

622f30bc34102obrazek.pngUpravil se vám pitný režim?
Já mám běžně dostatečný přísun tekutin. Ale je pravdou, že jsem před tím pil hodně Coca-Colu. Teď mi plně vyhovuje pomerančový sirup, kterým si lehce ochutím normální vodu. To mi vysloveně chutná. A pak piji hodně čaje, ale to jsem pil i před tím. A neodpustím si 1 max.2, 3 malá espressa za den, ale to snad tolik nevadí.

Inspiroval jste se v přípravě jídel i nějakými recepty? Jakými?
Já spíš improvizuji.  Zkouším sám všechno možné. Z receptů jsem zkusil Kapustové placky, s variací z brokolice.

Jak jste na tom nyní s váhou? Kolik se vám podařilo zhubnout?
Jsem teď na -9 Kg.

Jak vaši změnu jídelníčku a postavy vnímá vaše okolí, jaké jsou jejich reakce? 
Všichni mi říkají, jak je to na mně znát. Ale nejdůležitější je, jak dobře se cítím sám. Cítím najednou lehkost v každém pohybu, ohýbání mi najednou nedělá problém, kolena nebolí,dobře se mi dýchá.

Máte před sebou ještě další 4 týdny hubnutí, čeho si přejete v tomto období dosáhnout? 
Jak už jsem psal výše, rád bych ještě -6 kg tuku. K tomu ale musím začít posilovat, protože potřebuji +5 kg svaloviny. To ale bude práce a úkol pro moji kondiční trenérku a nastávající manželku Zuzanu Kubáňovou, aby mě vytvarovala k obrazu svému ??

Vnímáte své změny pozitivně? Na co se těšíte?
Ano, velmi pozitivně. Jsem rád, že se mi opět spojilo moje předsevzetí s pomocí zvenčí. Na podzim jsem se rozhodl, že do jara zhubnu 10Kg. Díky nabídce vašichwebových stránek se mi dostal do ruky vhodný nástroj, jak toho vcelku snadno dosáhnout. Těším se na finální nejnižší váhu a pak na fázi udržovací, kdy budu smět přeci jenom jíst více věcí, které mám rád a která mi zde občas chybí. Je to zajímavé, ale spíš, než určitá potravina mi schází to pořádné zakousnutí a žvýkání potraviny. Přeci jenom koktejly, placky, palačinky mi tento pocit tolik nenabízí. ??

Jak vnímáte podporu ostatních parťáků? Pomáhá vám vzájemná podpora?
Podpora pomáhá určitě. I já se snažím ostatní podporovat a dávat své skrovné zkušenosti do fóra na FB. Mám ještě jednu skupinu na FB, kde jsou lidé, kteří do toho šli sami bez materiální podpory a tam také beru inspiraci a podporu. 

Vladimír v rámci našeho projektu s hubnutím získal od redakce balíček jídel a produktů KetoMix na dva měsíce a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už je na jeho vůli. Jak je vidět, Vladimír má hodně sil vše zvládnout přesně tak, jak si sám přeje a má z toho radost. Přeje si se zbavit nechtěných kil a těší se na změnu, kterou pocítí nejen díky menším velikostem oblečení, ale také ve sportu, který miluje.

Těšíme se na její úspěchy, o které se s vámi podělíme. Jame zvědaví, zda se mu povede zhubnout vysněných 15 kg.

Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny reálné příběhy najdete v našem speciálu na této stránce: https://zena-in.cz/clanky/podobne/proteinova-dieta

Reklama