Ve dvou se to lépe táhne a v našem aktuálním projektu jsme vám představili tři dvojice, tedy pět statečných žen a jednoho muže, kteří se s námi pustí do hubnutí.

Kdo je Jaroslav a Věra? Proč se přihlásili do našeho projektu a na co se těší?
5f7d98b7730afobrazek.png

Věra

  • Věk: 46 let
  • Původní váha: 94 kg
  • Výška: 168 cm
  • Ráda by zhubla 20 až 30 kg

5f7d99b256269obrazek.png„U mě je problém, že mám hubnutí a tloustnutí jako na houpačce. Už třikrát se mi podařilo zhubnout nejméně deset kilo, ale neumím si tu váhu udržet, což mě mrzí. Potřebuju znovu nakopnout! Ve dvojici a navíc s Žena-in.cz je to jedinečná šance konečně uspět natrvalo,“ myslí si Věra.

Věřinou velkou vášní je četba, knihy prostě miluje. Má obzvlášť ráda historické romány a literaturu faktu. Vše, co se týká historie, válečná témata a životopisné romány – to je její. Díky tomu také ráda cestuje po památkách a objevuje nová místa.

Partiemi, které ji vzhledem k nadváze trápí, jsou břicho, stehna a zadek. Chybuje zejména v tom, že nejí pravidelně. Stejně jako její partner Jaroslav by chtěla zhubnout, cítit se lépe a udělat něco pro své zdraví. Také by ráda obměnila šatník a vyměnila velké velikosti za menší. Její motivací jsou oblíbené kousky oblečení, které by chtěla znovu vynosit.

Jaroslav

  • Věk: 50 let
  • Původní váha: 103,5 kg
  • Výška: 175 cm
  • Rád by zhubl 15 až 20 kg

5f7d99c633ea0obrazek.png„Potřebuji zhubnout, abych do budoucna snížil riziko civilizačních chorob souvisejících s obezitou, jako je cukrovka, artróza nebo infarkt,“ řekl nám Jaroslav.

Prací i koníčkem jsou pro Jaroslava počítače. Se svou partnerkou rád jezdí na výlety po památkách, ale kvůli nadváze má při chůzi problém se zadýcháváním. Proto se přihlásil do našeho projektu, zajímá se totiž o své zdraví a nelíbí se mu, že by ho nadváha mohla zdravotně ohrožovat. Chce se cítit lépe, snáze dýchat při pohybu a žít zdravější život.

Myslíme, že jsou oba velmi motivovaní a že se nemohou dočkat, jak vše spolu a s ostatními zvládnou. Těšíme se na jejich proměnu a na to, že se jim splní jejich přání – zhubnou a budou se cítit lépe.

Děkujeme Věrce a Jaroslavovi za představení a za odvahu zapojit se našeho projektu. Od redakce oba obdrželi nízkosacharidové potraviny KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na jejich vůli.

Těšíme se na jejich úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.
5f7d9a0dc6e84obrazek.png

Všechny příběhy najdete ve speciálu ZDE.

Naše články:

Reklama