Věru a Jaroslava jsme představili ve článku Projekt s hubnutím: Věra a Jaroslav 

Oslovili jsme oba s několika otázkami a zajímalo nás, jak jsou úspěšní a kolik se jim povedlo zhubnout. Máme radost, že Věra a Jaroslav si vše chválí a pozitivně hodnotí své úbytky.
5f9acac185bf6obrazek.png

Věra

  • Věk: 46 let
  • Původní váha: 94 kg
  • Výška: 168 cm
  • Ráda by zhubla 20 až 30 kg

Jaroslav

  • Věk: 50 let
  • Původní váha: 103,5 kg
  • Výška: 175 cm
  • Rád by zhubl 15 až 20 kg

Před měsícem jste dostal/a od redakce nízkosacharidové produkty KetoMix, jak jste s nimi spokojená/ý?
Jaroslav: S produkty jsem moc spokojený, velmi mi vyhovuje, že jsou dostupné různé příchutě, takže strava není jednotvárná. Navíc úbytky váhy jsou ohromující a právě výsledky hubnutí jsou mi velikou motivací. Výhodou rovněž je, že KetoMix jídla nejsou náročná na přípravu, takže i při velkém pracovním vytížení lze režim stravy snadno dodržet.

Věra: Produkty mi vyhovují, hlavně to, že je lze připravovat v teplé i studené formě a zejména jejich veliký výběr slaných i sladkých příchutí.

Inspiroval/a jste se v přípravě jídel i nějakými recepty? Jakými?
Jaroslav: Ano, některé recepty jsem poupravil podle mých oblíbených surovin, abych při využití produktů KetoMix vytvořil jídla, chuťově i vizuálně podobná běžným oblíbeným jídlům.

Věra: Vyzkoušela jsem cca 6 receptů a rovněž několik receptů sdílených mými kolegy ve skupině

Jak jste na tom nyní s váhou? Kolik se vám podařilo zhubnout?
Jaroslav: momentálně přesně 8.5 kg

Věra: Od začátku diety se mi podařilo zatím zhubnout 4 kila. A hlavně mě těší, že mi ubývají centimetry na mých problematických partiích, jako jsou stehna a pas.

Jak vaši změnu jídelníčku a postavy vnímá vaše okolí, jaké jsou jejich reakce?
Jaroslav: Mé okolí je velice vnímavé na tyto změny, byli i tací, kteří se mě ptali, jestli nejsem nemocný, že jsem tolik zhubl ;-). Když jsem jim řekl, že držím dietu, chtěli, abych jim prozradil jakou, takže jsem jim pomocí internetu prezentoval celý program KetoMix.

Věra: Zejména rodiče a rovněž kolegyně v práci, zaznamenali změnu mé postavy.
5f9acb32305ccobrazek.png
Máte před sebou ještě další 4 týdny hubnutí, čeho si přejete v tomto období dosáhnout?
Jaroslav: Chtěl bych ještě snížit váhu, i když v F2 prý jde váha dolů pomaleji, ale pokud bych ještě shodil aspoň 2,5 kg, tak bych měl celkem -10 kg a to je za 2 měsíce úžasný výsledek.

Věra: Aby i nadále váha a centimetry ubývaly ;-).

Baví vás propojení ve skupině, kde je vás pět a navzájem se podporujete?
Jaroslav: Vždycky je dobré, když mohu komunikovat s lidmi, kteří se nacházejí v podobné situaci jako já. Sdílení pocitů a nálad a zvláště výměna zkušeností je velkým přínosem v takové situaci.

Věra: Je povzbuzující moci si vzájemně vyměňovat zkušenosti a rady.

Děkujeme Věrce a Jaroslavovi za představení a za odvahu zapojit se našeho projektu. Od redakce oba obdrželi před 4 týdny nízkosacharidové potraviny KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už je na jejich vůli a my máme radost, jak se jim vše daří. Těšíme se na jejich další úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Všechny příběhy najdete ve speciálu ZDE

Naše články:

Reklama