Klára a Marcela jsou Moravačky, snacha a tchyně. Klišé o nesnášenlivost ale vyvracejí. Naopak spolu mají velmi hezký vztah, a proto se společně přihlásily i do našeho projektu. Chtějí se navzájem podporovat, sdílet své pocity a pomáhat si při cestě za štíhlejší postavou.
5f7d9c49494caobrazek.png

Klára

  • Věk: 35 let
  • Původní váha: 100 kg
  • Výška: 172 cm
  • Ráda by zhubla 20 kg

5f7dab02ecbf9obrazek.png„Za celý život jsem držela už několik diet a vždy jsem kila nabrala zpět. Potřebuji zhubnout s někým a pod kontrolou. Vím, že když budu ve vašich článcích, je to velká motivace a udělám pro to maximum. Hlavní důvod, proč chci zhubnout je ten, že mám dvě malé děti a už jim po fyzické stránce nestačím a chci, aby měly zdravou a štíhlou maminku,“ svěřila se Klára. Její vyznání a odhodlání nás natolik zaujalo, že jsme ji do výzvy vybrali spolu s její tchyní Marcelou.

Klára je vizážistka a miluje svět kosmetiky. Baví ji líčit a dělat ostatní ženy krásnějšími. Značce, se kterou pracuje, rozumí, a může tak svým klientkám a kamarádkám poradit, jak se nalíčit nebo jaký produkt je pro ně vhodný. Klára také ráda vaří, a to jak českou kuchyni, tak i odlehčená zdravá jídla. Ve volném čase jezdí s dětmi na kole a jejím oblíbeným sportem je plavání. Od puberty ji ovšem trápí nadváha. Za své problémové partie považuje zadek, stehna a ruce. Moc by si přála shodit kilogramy, které má navíc, a my jí držíme palce a těšíme se na její proměnu.

Marcela

  • Věk: 52 let
  • Původní váha: 92 kg
  • Výška: 174 cm
  • Ráda by zhubla 10 kg

5f7daade42cdfobrazek.png„Chci se hlavně cítit lépe a plnohodnotně se věnovat vnoučatům, aby měla krásnou a štíhlou babičku. Roky přibývají a kila navíc už jsou pro mě opravdu zátěží,“ napsala nám Marcela, když se hlásila do projektu.

Marcela má kolem sebe velkou rodinu, která jí přináší radost. Kromě toho, že má čtyři děti, je i trojnásobnou babičkou. Péče o vnoučata vyplňuje její volný čas. Dále má v oblibě ruční práce, hodně plete a háčkuje. Bohužel kvůli sedavému zaměstnání a čtyřem těhotenstvím nabrala kila, která jí vadí. Chce se cítit lépe a těší se, jak s námi spolu s ostatními zhubne.
Děkujeme Kláře i Marcele za představení a za odvahu zapojit se našeho projektu. Od redakce obě obdržely nízkosacharidové potraviny KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na jejich vůli. Je dobré mít parťáka i v rodině, určitě si navzájem pomohou a podrží se.

Těšíme se na jejich úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.
5f7daac12841aobrazek.png

Všechny příběhy najdete ve speciálu ZDE

Naše články:

Reklama