Ve dvou se to lépe táhne a v našem aktuálním projektu vám postupně představíme tři dvojce, tedy pět statečných žen a jednoho muže.

Jaká je Veronika a Jana? Znají se šest let a pojí je velmi přátelský vztah. Jsou to dvě parťačky „tělem i duší“ a moc se těší na možnost zhubnout. Obě jsou hodně zaneprázdněné a chybují v jídelníčku. Od projektu si slibují nejen shozená kila, ale také to, že si upraví pitný režim a najdou si čas na pravidelný příjem jídel, která si připraví.
5f7d9d5d783caobrazek.png

Jana

  • Věk: 35 let
  • Původní váha: 87 kg
  • Výška: 163 cm
  • Ráda by zhubla 20 kg

5f7d96a40aa90obrazek.png„Zůstala jsem s dcerkou sama. Jak si umíte představit, finance navíc se hledají jen těžko. Do projektu se hlásím se svou kamarádkou Veronikou. Bydlíme ve stejném vchodě a i když jsme společně zkoušely nějaké diety, nikdy se nám nepodařilo zhubnout. Získat možnost zhubnout se Ženou-in by pro nás byla obrovská motivace,“ napsala nám Jana.

Jana je maminkou holčičky, které je dva a půl roku. Péče o ní vyplňuje Janě téměř všechen čas. Naštěstí má velkou pomoc v babičce, která jí dcerku hlídá a pomáhá jí s ní. Jana jako samoživitelka, musí totiž chodit na brigády. Nyní pracuje v kavárně, kde je spokojená. Díky pomoci rodiny svou situaci zvládá. Stejně jako její kamarádka ale nepravidelně jí, málo pije a žije ve stresu. Pohybu má ovšem dostatek, s dcerkou podnikají výlety a chodí na procházky. Bude moc ráda, když zhubne a bude se cítit méně unavená. Držíme Janě palce, myslíme, že spolu s Veronikou jsou super dvojka a vše zvládnou.  

Veronika

  • Věk: 36 let
  • Původní váha: 95 kg
  • Výška: 165 cm
  • Ráda by zhubla 20 kg

5f7d96b95fc02obrazek.png„Jsem matka samoživitelka a žiji s dcerou s lehkou mentální retardací. Je to náročné, nikam se moc nedostanu. Tato dieta by pro mě byla super i v tom, že nemám tolik financí k tomu, abych mohla do diety investovat. Možná by mi shozená kila časem pomohla, abych do naší rodiny našla nějakého parťáka,“ svěřila se Veronika.

Veronika je velmi odhodlaná žena, která se ve svém životě musela potýkat s nepřízní osudu. Její holčička má lehkou mentální retardaci a Veronika se jí musí naplno věnovat. I když jí velmi pomáhá rodina, je to dost náročné. Aby toho nebylo málo, ještě se musela smířit s rozvodem a s tím, že zůstala s dcerkou sama. Veronika pracuje u soudu, tudíž nemá moc času na to, aby pravidelně jedla. Také, jak přiznává, má velký problém s pitným režimem. Součástí jejího života je i všudypřítomný stres, což u ní, v kombinaci s chybami v jídelníčku, vedlo k nadváze. I přes to, že se s ní osud nemazlí, je veselá a snaží se všemu čelit. Ve volném čase, kterého je vzhledem k péči o dceru opravdu málo, dělá taneční trenérku. Učí své žačky - maminky, tančit všechny možné styly. Její soubor STK Gebert přináší uvolnění a pozitivní energii všem. I to, že je taneční trenérkou, byl důvod, proč se přihlásila do našeho projektu. Chce být štíhlejší, cítit se lépe a má předsevzetí: Když zhubne 20 kg, koupí si domů chodicí pás.

Děkujeme Veronice a Janě za představení a za odvahu zapojit se do našeho projektu. Od redakce obě obdržely nízkosacharidové potraviny KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bude na jejich vůli.
Těšíme se na jejich úspěchy, o které se s vámi podělíme. Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily, váháte a nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.
5f7d968fc43afobrazek.png

Všechny příběhy najdete ve speciálu ZDE.

Naše články
Ketonová dieta KETOMIX vám pomůže zhubnout rychle
Vaříme s KetoMix: Omeleta s restovanou zeleninou
Jak si udržet letní figuru po celý rok?

Reklama