605dcc37e03a6obrazek.png
Na Mezinárodní den žen 8.3.2021
letos společnost AVON přichystala unikátní projekt podporující ženy, a to ve formě výjimečné online konference s názvem CHANGE IS A CHANCE (tedy Změna je šance), která oslavovala hlasy žen. Na chvilku jsme se stali součástí inspirativních příběhů plných autenticity, které měly duši a poukazovaly na odhodlanost a sílu ženských hrdinek. Každá z nás se mohla inspirovat různými osudy žen (a také jednoho muže), kteří se rozhodli navzdory různým překážkám dělat v životě to, co je naplňuje a tvrdě pracovat na svém cíli. Konference byla rozdělena do 4 bloků – HLASY ŽEN, ŽENY V BYZNYSU, GENDEROVÉ STEREOTYPY A ZMĚNA JE ŠANCE. Pokud jste vysílání této online konference nestihli, přinášíme vám videozáznamy všech rozhovorů z jednotlivých bloků.
605dcc05a8044obrazek.png
Tento týden Vám přinášíme záznamy rozhovorů z druhého bloku konference, který nesl název ŽENY V BYZNYSU. Jak už samotný název napovídá, moderátorka Adela Vinczeová (Banášová) měla možnost vyzpovídat ženy pohybující se v oboru byznysu, které se díky svému odhodální a tvrdé práci staly špičkami ve svých oborech. Po třech inspirujících rozhovorech s několika podnikatelkami či manažerkami tento blok uzavřela kariérní poradkyně a lektorka Lucie Václavková, která se s námi formou krátké přednášky podělila o know-how jak zvládat změny na našich kariérních cestách. Na záznam se můžete podívat zde:

V příštím týdnu se můžete těšit na rozhovory týkající se genderových stereotypů. Populární manželský pár přiblíží jak se shodou okolností stalo, že si doma prohodili tradiční role a jak jim tento život vyhovuje, další řečnice pak vysvětlí pravý význam slova feminismus a proč je v dnešní společnosti stále třeba toto téma připomínat, nebo se dozvíte jaké to je být po čtyřicítce single a šťastná.

Všechny rozhovory najdete postupně ve speciálu
https://zena-in.cz/clanky/podobne/zmena-je-sance

Náš portál www.zena-in.cz je mediálním partnerem projektu

CHANGE IS A CHANCE – INSPIRED BY WOMEN.

POWERED BY AVON.

6050a215cada1obrazek.png

Naše články:

Reklama