man.jpg
Na Mezinárodní den žen 8.3.2021
letos společnost AVON přichystala unikátní projekt podporující ženy, a to ve formě výjimečné online konference s názvem CHANGE IS A CHANCE (tedy Změna je šance), která oslavovala hlasy žen. Na chvilku jsme se stali součástí inspirativních příběhů plných autenticity, které měly duši a poukazovaly na odhodlanost a sílu ženských hrdinek. Každá z nás se mohla inspirovat různými osudy žen (a také jednoho muže), kteří se rozhodli navzdory různým překážkám dělat v životě to, co je naplňuje a tvrdě pracovat na svém cíli. Konference byla rozdělena do 4 bloků – HLASY ŽEN, ŽENY V BYZNYSU, GENDEROVÉ STEREOTYPY A ZMĚNA JE ŠANCE. Pokud jste vysílání této online konference nestihli, přinášíme vám videozáznamy všech rozhovorů z jednotlivých bloků.
av.jpg
Poslední blok této unikátní konference byl inspirován samotným názvem akce – tedy ZMĚNA JE ŠANCE. Cílem tohoto posledního bloku bylo poukázat na velké životní změny a zvraty, které jsou často běžnou součástí života. Toto téma všem divákům připomíná, jak je důležité si z často nečekaných životních změn vzít maximum pozitivních zkušeností a brát život se vším, co nám přinese.  Blok a tím i celou online konferenci zakončila charismatická koučka Janka Chudlíková, která se před lety nebála vzít život do svých rukou a rozhodla se udělat razantní změnu, kdy opustila vysokou manažerskou pozici ve farmaceutické korporátní společnosti a začala se věnovat koučingu a seberozvoji. Dnes díky této změně pomáhá tisícům dalších lidí na cestě za sebepoznáním ať už formou přednášek nebo na svém YouTube kanálu. Na poslední rozhovor z této jedinečné konference se můžete podívat zde:

Tímto rozhovorem se s Vámi Projekt s AVON loučí. Doufáme, že si ze záznamů této inspirativní konference každý odnáší něco, co mu v tuto chvíli pomůže – ať už jsou to rady profesní koučky, chvilka smíchu u stand up vystoupení, nebo recept na žloutkové věnečky. Všechny rozhovory můžete dodatečně shlédnout na YouTube kanálu AVON CZSK.

Všechny rozhovory najdete ve speciálu
https://zena-in.cz/clanky/podobne/zmena-je-sance

Náš portál www.zena-in.cz je mediálním partnerem projektu

CHANGE IS A CHANCE – INSPIRED BY WOMEN.

POWERED BY AVON.

6050a215cada1obrazek.png

Naše články:

Reklama