60534024e5f98obrazek.png
Na Mezinárodní den žen 8.3.2021 letos přichystala společnost AVON unikátní projekt podporující ženy, a to ve formě výjimečné online konference s názvem CHANGE IS A CHANCE (tedy Změna je šance), která oslavovala hlasy žen. Na chvilku jsme se stali součástí inspirativních příběhů plných autenticity, které měly duši a poukazovaly na odhodlanost a sílu ženských hrdinek. Každá z nás se mohla inspirovat různými osudy žen (a také jednoho muže), kteří se rozhodli navzdory různým překážkám dělat v životě to, co je naplňuje a tvrdě pracovat na svém cíli. Konference byla rozdělena do 4 bloků. Pokud jste vysílání této online konference nestihli, přinášíme vám videozáznamy všech rozhovorů z jednotlivých bloků.
605486728bdf2obrazek.png
V  prvním  bloku HLASY  ŽEN byly představeny  vlivné  ženy  z  oblasti  vědy,  politiky  a  médií. Tento blok reprezentovaly ženy se silným odhodláním nenechat se zastrašit hlasem většiny a jít si za svými sny. Byly mezi nimi astrobioložka pro NASA Michaela Musilová, hejtmanka Středočeského kraje Petra Pecková a předsedkyně Akademie věd České republiky profesorka Eva Zažímalová. Na závěr tohoto bloku přivítala ve studiu moderátorka Adela Vinzeová (Banášová) novinářku Renatu Kalenskou. Ta se svěřila, že je pro ni nezvyklé být na druhé straně při zpovídání v rámci rozhovoru a také například zavzpomínala na jeden ze svých nejvýznamnějších rozhovorů její kariéry s tehdejším prezidentem Václavem Havlem.

Záznam tohoto rozhovoru, stejně jako těch předchozích, můžete zhlédnout zde:

V příštím týdnu Vám představíme inspirativní osobnosti, které vyprávěly o svých životních zkušenostech v bloku ŽENY V BYZNYSU. Těšit se můžete například na populární zpěvačku a podnikatelku Daru Rolins nebo nejslavnější českou cukrářku Ivetu Fabešovou. Tak nás nezapomeňte nadále sledovat!

Všechny rozhovory najdete postupně ve speciálu
https://zena-in.cz/clanky/podobne/zmena-je-sance

Náš portál www.zena-in.cz je mediálním partnerem projektu

CHANGE IS A CHANCE – INSPIRED BY WOMEN.

POWERED BY AVON.

6050a215cada1obrazek.png

Naše články:

Reklama