5bfbfcbbe8402obrazek.png
Žít vlastní a samostatný život

Jedním z letošních účastníků je i Luboš z Benešova, pro kterého je vysněným životním cílem mít vlastní společnost a podnikat. Projekt Samsung Tvoje šance mu během roku vycházel vstříc individualizovanými workshopy a přednáškami pod vedením úspěšných odborníků a kariérních poradců, kteří mu pomohli nastavit vlastní byznys plán. Na jeho základě se nyní Luboš krok po kroku staví na vlastní nohy, přičemž v budoucnu by své podnikání rád využil pro pomoc co nejvíce lidem.

Vzorem Tomáš Baťa

„Mým velkým vzorem v podnikání je Tomáš Baťa. Stejně tak jako on, i já bych rád byl podnikatelem, který mění životní podmínky ostatních k lepšímu, vytvoří dobré pracovní pozice, jeho zaměstnanci by měli ze své práce radost a chodili do ní rádi,“ vysvětluje svou velkou vizi Luboš. Prvním krokem a zároveň obrovským snem je tak založení vlastní firmy.

Úspěšné doučování

Své podnikání Luboš rozjel s doučováním školních předmětů, on sám nejčastěji doučuje matematiku. Za své působení si v okolí Benešova vybudoval nejen spokojenou klientelu, ale i vlastní síť lektorů. Dokonce už se jeho projekt začíná dostávat do Tábora, Jihlavy, Berouna i Prahy, kvůli neustále rozrůstajícímu působišti se celý projekt bude jmenovat Pětky do koše. „Aktuálně je nás v týmu čtrnáct a stále se rozrůstáme. Zákazníka umíme naučit to, co již my sami umíme,“ popisuje nadšeně Luboš rozjezd svojí firmy. Velkým problémem v současném světě podnikání je nedostatek schopných lidí. Pokud byste někdo věděl o některém nadaném studentovi anebo byste chtěli s Lubošem se spojit, nabízí Vám tento kontakt: lubos.spalenka@petkydokose.cz
5bfbfcc9704a4obrazek.png

Díky tak skvělým a cílevědomým účastníkům, kteří si podpory a příležitostí nesmírně váží, získal projekt Samsung Tvoje šance dokonce i ocenění Gesto roku 2018. To se uděluje společnostem, které v Česku nejúspěšněji přispívají ke vzdělávání mladých lidí.
5bfbfcda688adobrazek.png

Cestu Luboše a ostatních mladých talentů můžete sledovat na stránkách Samsung Tvoje šance a FB Tvoje šance. A rovnou se můžete podívat i na Lubošovo doučování na PETKYDOKOSE.CZ
5bfbfcf764681obrazek.png

Reklama