Těšíme se na výsledky, jak budou vypadat a jak se změní jejich jídelníček po dvou měsících. Stejně tak jako předešlých pět bojovnic, které jsme sledovali na podzim.

Přejeme tímto Jarmile, Luciím, Martině a Veronice, aby dál myslely na svůj jídelníček a byly spokojené stejně tak, jako při závěrečném setkání po skončení jejich podzimního projektu. Všech pěti jsme se zeptali na dvě otázky a to, co by vzkázaly vám ostatním, které o dietě přemýšlíte a také aby nám řekly, jak byly s proběhlým projektem „Hubneme s KetoMix“ spokojené.

Přečtete si jejich odpovědi:

 • Jarmila K.
  68 let, měří 172 cm – zhubla 9 kg, nyní nosí oblečení o 2 velikosti menší. Původní váha 105 kg

5e416cccb4533obrazek.png
Co byste vzkázala našim čtenářkám, které se také chtějí zbavit nechtěných kilogramů? 

Nikdy není pozdě začít,  chce to ve vyšším věku chuť do života a jde to. Velice vás pak potěší vypadáš skvěle na ty roky...

Jak hodnotíte projekt, do kterého jste se zapojila? Co vám přinesl?

Projekt je velice pěkný. Záleží na tom, jak si vybrané ženy rozumí. Měla jsem štěstí na výbornou skupinu.

Nezapomeňte na aktuální akci, která trvá do 16. 2. 2020!

Získejte KetoMix dietu na 14 dnů ZDARMA.

 • Lucie M.
  31 let, měří 164 cm – zhubla 7,5 kg, nyní nosí oblečení o 1-2 velikosti menší. Původní váha 74 kg

5e416cd7bf082obrazek.png
Jak hodnotíte projekt, do kterého jste se zapojila? Co vám přinesl?

Za projekt jsem opravdu moc vděčná, ukázal mi, že i pro mě je po letech trápení nějaká cesta, jak se nechtěných kil zbavit. Zasáhlo mě to zrovna v době, kdy nemám tolik času na sport a i přes to se mi dařilo. I když se mi nepovedlo splnit celých 10 kg, už teď je nádherný ten pocit, že jsem vlastně pod váhou, kterou jsem měla v době otěhotnění. Po tolika letech úmorné snahy.

Co byste vzkázala našim čtenářkám, které se také chtějí zbavit nechtěných kilogramů?

Ženy, netrapte se zbytečně. Pokud se sebou nejste spokojené a nedaří se vám zhubnout, KetoMx je taková super cesta k nastartování hubnutí. Pokud to dodržíte, nastartuje se vám metabolismus, naučíte se pravidelně jíst, pít, následně skládat jídla... pro každého existuje nějaký způsob, jak se těch kil zbavit. A tohle může být jeden z nich. Za ten pocit to stojí!

 • Lucie K.
  25 let, měří 165 cm – zhubla 12 kg, nyní nosí oblečení o 2 velikosti menší. Původní váha 99 kg

5e416ce160d7fobrazek.png
Jak hodnotíte projekt, do kterého jste se zapojila? Co vám přinesl?

Projekt byl naprosto úžasný. Jsem moc ráda, že jsem mohla být jeho součástí. Zhubla jsem a cítím se teď mnohem lépe. Poznala jsem skvělé dámy, které mi byly po celou dobu oporou. Naučila jsem se spoustu věcí, které se mi staly zvykem a jsem překvapená, jak to bylo jednoduché. Rozhodně toho nelituji a zúčastnila bych se takového projektu klidně hned znovu.

Co byste vzkázala našim čtenářkám, které se také chtějí zbavit nechtěných kilogramů?

Pokud chcete zhubnout bez hladovění a bez pohybu, určitě neváhejte a hurá do toho. KetoMix má spoustu různých jídel a každý si najde své oblíbené. Navíc sortiment neustále rozšiřují, jen za dobu projektu jsem si všimla, že přidali spoustu dalších jídel, které bych ráda vyzkoušela. A pokud se potřebujete na cokoliv zeptat, jsou tu výživové poradkyně, které Vám ochotně odpoví.

 • Martina S.
  44 let, měří 165 cm – zhubla 8 kg, nyní nosí oblečení o 2 velikosti menší. Původní váha 88 kg

5e416cea85bfcobrazek.png
Jak hodnotíte projekt, do kterého jste se zapojila? Co vám přinesl?

Objevení dříve nepoznaného způsobu stravování plného zeleniny a proteinu. Keto program mi pomohl nastartovat metabolismus, aniž bych musela znovu do fitness. Zjistila jsem, že k životu nepotřebuji hromadu sladkého, pečiva a těstovin. Úplně mi stačí koktejl jako snídaně, mám ráda všechny příchutě, ale kávová mi připomíná dřívější každodenní šálek kávy, na oběd kuřecí steak a salát, na svačinu keto puding nebo palačinka se skořicí a večer opět koktejl, oříšky, olivy, popř. keto víno.

Co byste vzkázala našim čtenářkám, které se také chtějí zbavit nechtěných kilogramů? Aby se nebály začít. Opravdu tento jídelníček funguje a zároveň všechny chutě jsou uspokojeny - jak na sladké tak slané. A ten pocit nižší a nižší váhy je k nezaplacení! Postava se mění od samého začátku a navíc má člověk čistou hlavu, když nemusí přemýšlet, co si dnes koupí/uvaří na oběd, tak aby to bylo zdravé a dostupné. A nyní, po skončení programu, si lze váhu udržet nebo pokračovat v hubnutí pořízením oblíbených keto  jídel a zařadit je do některé stravovací fáze během dne.

 • Veronika M.
  40 let, měří 160 cm – zhubla 10 kg, nyní nosí oblečení o 1-2 velikosti menší. Původní váha 91 kg

5e416cf518664obrazek.png
Jak hodnotíte projekt, do kterého jste se zapojila? Co vám přinesl?

Já jsem velice ráda, že jsem se do projektu přihlásila a byla vybraná. Jak už bylo mnohokrát řečeno, bez podpory kolektivu bych to asi nezvládla. Přínosem jsou samozřejmě shozené kilogramy, jsem o dobrou polovinu spokojenější se svou figurou, kdy dorazilo i trochu víc sebevědomí a lepší nálada.

Co byste vzkázala našim čtenářkám, které se také chtějí zbavit nechtěných kilogramů?

Čtenářkám bych vzkázala, ať se nebojí a jdou do toho, nejlépe s Vaší výzvou a když to nevyjde, tak s nějakou kamarádkou - ráda nějakou čtenářku podpořím a dám si to s ní od začátku, jako challenge, jelikož v partě se to prostě lépe táhne. Ještě jednou chci poděkovat redakci ŽENA-IN, protože vy jste mi dali tu šanci a tu zkušenost.

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“ na této stránce.
5e416cc25f5f1obrazek.png

Nový projekt začíná právě teď!

My se těšíme na další články s Katkou O, Jitkou H., Gábinou H., Veronikou Š a Katkou B. Již brzy vám je představíme v jednotlivých článcích. Vyhlášení dalšího projektu, kdo s námi bude hubnout a jaké má cíle si můžete přečíst ZDE.

Reklama