V průběhu letních prázdnin navštíví Aquamánie vybrané aquaparky po celé České republice. Návštěvníci, zejména děti, se díky projektu zábavnou formou dozví důležité informace o zásadách bezpečnosti chování v aquaparcích a na vodních plochách, spojené s ukázkami zásad první pomoci.

Pro návštěvníky Aquamánie jsou připraveny soutěže nejen ve vodě, ale i na suchu o hodnotné ceny, které věnovala společnost POMPO, AAABYTY.CZ, Zepter a další partneři. Děti budou plnit úkoly na jednotlivých soutěžních stanovištích. Mohou se také zúčastnit soutěže v Talentmánii a na závěr vyhrát další ceny v losování. Nebudou chybět písničky a zajímavý program, kterým bude provázet vodník Aquamaník.

Olešná

Věříme, že akce v rámci projektu AQUAMÁNIE, přinesou zajímavé zážitky, spojení aktivního odpočinku a zábavy, příjemné prožití volného času v letních měsících i poučení, „ vyjádřil se k projektu Pavel Hofrichter, provozovatel portálu Aquainfo.cz.

Seznam akcí:

  • Velké Karlovice u Wellness Hotelu Horal (2. 7. 2011) Přímý přenos Českého rozhlasu Praha
  • Aquapark Olešná (3.7. 2011)
  • Wellness hotel Frymburk (6. 8. 2011) Přímý přenos Českého rozhlasu Praha
  • Vodní ráj Jihlava (13. 8. 2011)
  • Aquapalace Čestlice (27. 8. 2011)

Olešná

Aquamánie 2011 začíná 2.7. 2011 od 13 do 17 hodin v nádherném areálu u wellness hotelu Horal ve Velkých Karlovicích.

Zdejší Termální bazény Wellness Horal se po svém lednovém otevření staly bez nadsázky hitem turistické sezóny v Beskydech. Přinášejí příležitost ke koupání na horách za každého počasí ve slané vodě dohřívané až na 36°C a obohacované o mořskou sůl. Areál, nacházející se v prosklené hale u wellness hotelu Horal s výhledem do údolí, návštěvníkům nabízí příležitost užít si plavecký bazén dlouhý 20 metrů, stejně dlouhý zábavně relaxační bazén s jeskyní, divokou řekou a dalšími atrakcemi a také malý dětský bazének.

Olešná

V sousedství termálních bazénů je možné využít saunový svět Wellness Horal s nabídkou masáží včetně exotických s rodilými Thajkami, Filipínkami a Srí Lančany, klimatizované kardio fitness, odpočinkovou slunící terasu, multifunkční hřiště, restauraci s nabídkou krajových specialit i dětských menu, dětský koutek, bowling, squash nebo nové devítijamkové Golfové hřiště Horal.

AQUAMÁNIE/AQUAINFO - je projekt zaměřený na cestovní ruch spojený s vodním vyžitím. Součástí projektu jsou i internetové stránky www.aquamanie.cz, kde lze nalézt pomocí interaktivních map nejzajímavější místa ke koupání u nás, i ve světě. Je zde také k dispozici 40 videí z jednotlivých aquaparků a krytých bazénů. Na stránkách naleznete informace o programech, novinkách z oblasti vodní zábavy.
V rámci projektu byl natočen i vzdělávací film s Vladimírem Hronem Jak se chovat v aquaparcích a bazénech.

Olešná

Partnery projektu jsou AAA BYTY.CZ , POMPO, VEOLIA, ZEPTER, YAMAHA, Tricoline, Lotmat, Navy Centrum, www.spokojenenohy.cz, www.borovice.cz, www.hyperinzerce.cz, www.wellnessnoviny.cz, Český rozhlas Praha, Právo, Rain.cz, a další...

Reklama