ham„Můžu vůbec sportovat? Co můžu a nesmím jíst? Jaké testy mě čekají?“ to jsou jen některé z mnoha otázek, které jsem si kladla během těhotenství.

Živě si pamatuji den, kdy jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. S úžasným pocitem se skoro okamžitě začala mísit spousta nových otázek, na které jsem hledala odpovědi. Jenže to, co mi říkala mamka, se někdy neshodovalo s tím, co mi doporučil doktor nebo co jsem se dozvěděla v diskusích na internetu.

Vše nakonec dopadlo dobře, mám už zdravé a spokojené roční miminko, ale ty časy pochybností, jestli všechno dělám dobře, mi utkvěly v paměti. Proto jsem ráda, že jsem našla Hami klub - průvodce, na kterého jsem se mohla spolehnout a který mě provázel celým těhotenstvím.

Markéta Matoušová
spokojená maminka

hamiChcete se dovědět více i Vy? Stačí se zaregistrovat na www.hami.nutricia.cz nebo na infolince 800 110 000 a poté budete pravidelně dostávat e-maily, které vycházejí z nejčastějších dotazů nastávajících maminek a jsou šité přímo na míru Vašemu stadiu těhotenství. Pokud by se přece jen objevily i nenadálé situace, můžete zavolat na infolinku, kde Vám poradí a vše ochotně vysvětlí zkušené odbornice.

A navíc, pokud zavítáte přímo na stránky Hami klubu, najdete zde i spoustu praktických článků a tipů.

Takže úsměv na tvář a pojďte projít vzrušující a radostné období těhotenství v pohodě a bez stresu.

Vaše redakce