Na nevyváženost dnešního tématu upozorňuje čtenářka Bokul a snaží se ji napravit povídáním nejen o módních prohřešcích svého manžela, ale i o těch svých. Jednomu učiteli výtvarky svým oděním pořádně pila krev...

Podle čtenářky Bokul bychom se měli také zaměřit na módní prohřešky žen, a rozhodla se začít rovnou u sebe...


Milá redakce, milé dámy, milí páni.

Hned v úvodu bych chtěla říct, že mi přijde trochu nefér, že dnešní téma je zaměřené jen na prohřešky mužů (pokud to ovšem není záměr redakce, která prohřešky žen naplánovala jako téma na jiný den). Ono, co bychom si povídali, každý z nás někdy udělal nějakou módní blbost.

Aby se ten můj chlap necítil (v případě, že by tento příspěvek objevil) blbě, začnu sama sebou. Hned na začátku upozorním, že já osobně celou záležitost nepovažuji za módní prohřešek, ale jeden pán ano. Už je to spousty let zpátky, co jsem chodila na víceleté gymnázium. Na výtvarku nás v jistých letech učil profesor Moravec, který shodou náhod minulý týden zemřel. A já mu pila krev. Ne mými výtvarnými projevy. Ale oblečením - jedním konkrétním. Dostala jsem od Ježíška delší svetřík, na kterém se v širších pruzích střídala žlutá a černá. Pan profesor byl tak vytočenej, že mi jasně dal najevo, že takhle prostě NESMÍM chodit oblíkaná, neb černá se žlutou je výstražné zbarvení a že to prostě nejde. Konec, tečka. A zřejmě jsem byla drzá a já v tom světýrku, společně s černejma elasťákama, chodila dál.... No, co naděláte, každej z nás ten svět vidíme jinak. Pravda, dnes bych se v tom svetru asi moc necítila, ale tehdy jsem si v něm připadala dobře, a proto jsme ho nosila. Ráda.

Co se týče prohřešků mé drahé polovičky. Obávám se, že ve výsledku to bude zas a jen moje ostuda - na straně druhé, i můj muž má právo vyhodit něco, co je opotřebované, takže proč ten můj chlap nosí děravé ponožky??? Protože mu je naházím do pračky a usuším? Jsou sice díry a díry. Některé se udělají pod chodidlem a dají se dlouho maskovat, horší je to na patě a prstech. To už je katastrofa. A přeci, tu a tam můj drahý v takovém modelu vyrazí. Na straně druhé dokonale dbá na to, aby v sandálech měl kotníkové ponožky. To já si klidně vezmu normální, vždyť co na tom? Když mě je zima, dají se povytáhnout. Syn to cítí podobně jak já. V každém případě pár kotníkových modelů vlastníme také a občas je vytáhneme :-)

Jak jsem se rozepsala, napadl mě ještě jeden neduh - a to holá záda. Na to, že můj manžel je o nějaký ten pátek starší, připadám si někdy já jako stará škola. prostě trička se nosí taková, aby na ta záda netáhlo. Nicméně on je originál - jemu kouká zadek nebo aspoň slipy a i záda. Kecat mu do toho nepomáhá, je dospělej, ne? Pravda, nejvíc se tomu musím smát, když jako rodinka vyrazíme na kole a syn, sedící za ním, na sedačce má takovejhle výhled. 

Promiň můj milý, napsala jsem jen a jen pravdu, nic než pravdu. 

Za sebe se jen mohu pochlubit svými úspěchy ve výběru kalhot. Nevím jak to dělám, ale už několikrát se mi stalo, že jsem si kupovala kalhoty pár dní před začátkem menstruace. Nevím, jak to máte vy, ale já mám pocit, že tělo zadržuje vodu a člověk trochu přibere. No a já si pak takhle oteklá koupím kalhoty a hádejte jak v nich vypadám za 14 dní. Kalhoty mi padají a já je musím furt popotahovat. Pravda, mám ve skříni šle, ale to bych byla fakt za klauna. A úplně nejhorší je, když jsem v práci a takovéhle dobře vybrané kousky mi začnou padat v okamžik, kdy nemám ani jednu ruku volnou. Pro dokreslení komické představy mohu jen dodat, že celá jedna strana místnosti je prosklená a kdokoli může nakouknout, protože já preferuji přírodní zdroj světla.

Takže v naší rodince by se dalo chybek najít povícero :-)

Krásný den přeje,
Bokul

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 3. 7. 2013: Letní módní prohřešky mužů

  • Umí se ten váš chlap v létě oblékat?
  • Máte fotku nějakého letního chlapského módního prohřešku? Sem s ní!

Ponožky v sandálech, propocené nátělníky, polobotky plus ponožky plus kraťasy v jedné kombinaci, titěrné nebo vytahané plavky... o tomhle všem si budeme povídat v našem letním stylovém tématu, zaměřeném na chlapy. Posílejte mi fotky mužských letních módních trapasů, které jste viděly. Anebo pište příspěvky, který z trapasů v pánském letním oblékání považujete za nejhorší a proč? Můžete v tomhle ohledu i trochu zdrbnout svého chlapa, ať je veselo!

Na příspěvky se těším na e-mailové adrese...

  • redakce@zena-in.cz
  • Heslo (předmět e-mailu): LETNI MUZI
  • Uzávěrka zasílání příspěvků: 3. 7. 2013, 15.00

A jako pokaždé i tentokrát můžete za svůj příspěvek získat malý dárek, tentokrát je jím hra Hříšná Jenga od Albi a krásná bílá osuška na letní pláže.

jenga

Reklama