Nový fenomén na poli fitness a celosvětově nejoblíbenější koncept skupinového cvičení můžete nyní vyzkoušet exkluzivně ve všech klubech Holmes Place. Vybírat lze ze tří základních programů BODYPUMP, BODYCOMBAT a BODYBALANCE, které jsou zaměřeny na efektivní a velmi rychlé získání formy, kardio trénink a sladění mysli se silou, které dostane tělo a duši do dokonalé harmonie. Programy Les Mills jsou rozšířené ve více než 80 zemích a týdně je pravidelně navštěvuje více než milion spokojených klientů.

BODYPUMP

Dostat tělo do formy a zároveň si ji udržet vyžaduje jak pevnou vůli, tak i dostatek sebezapření a motivace k pravidelnému cvičení. Holmes Place neustále hledá nové možnosti a formy, které by mohly vést k efektivnějšímu cvičení a zároveň by splňovaly vyrovnanou kombinaci přístupu ke zdraví a životnímu stylu. Kurzy Les Mills jsou velmi oblíbené právě pro detailně propracovaný program a skupinové cvičení.

BODYPUMP je originální program, díky němuž zesílí celé tělo. Během 60 minut se stihnou procvičit všechny hlavní svalové skupiny a spálí se maximum kalorií. Rozehřátí se provádí vždy pouze s lehkými vahami. Následuje hlavní část, kdy se pod vedením zkušeného instruktora procvičují hlavní svalové skupiny včetně hrudníku, zad, ramen nebo břišních svalů. Během pomalejšího tempa hudby na konci lekce je dostatek času pro dokonalé protáhnutí, čímž se snižuje riziko bolesti nebo zranění.

„Během jedné lekce BODYPUMP spálíte až 600 kalorií, znatelně zesílíte, zlepšíte svoji kondici, vytvarujete svaly a díky pravidelnému cvičení zvýšíte svoji hustotu kostí, čímž se budete bránit osteoporóze,“ říká Ria Hrušovská, Holmes Place koordinátorka cvičení Les Mills. Základem všech cviků je správné držení těla, na které je kladen velký důraz již od prvních chvil. Instruktor bedlivě sleduje a kontroluje každého účastníka kurzu, aby se naučil pohyb správně. A rozhodně není zapotřebí to přehánět se zátěží. BODYPUMP je založen na opakování a zvyšování váhy je vhodné až po šesti týdnech cvičení. Program je postaven tak, aby se ho mohl zúčastnit opravdu každý.

BODYPUMP

Jste bojovníci tělem i duší? Prudce energický program BODYCOMBAT posiluje kardio cvičení a je inspirován celou řadou bojových umění. V jednotlivých cvicích rozpoznáte vliv karate, boxu, taekwonda, tai chi nebo muay thai. Zkušení silní instruktoři se budou za podpory speciálně vybrané hudby starat o tvarování vašich klíčových svalových partií, spalování kalorií a hubnutí. Představte si svého soupeře a dejte ze sebe úplně všechno. Instruktoři kladou důraz na rychlost, sílu a vytrvalost. Stejně jako ostatní programy Les Mills začíná i BODYCOMBAT každé tři měsíce s novou choreografií a hudbou.

Jóga, Tai Chi, Pilates, to všechno je cvičení BODYBALANCE, které staví hlavně na zlepšení pružnosti a pevnosti, ale zároveň nechává dostatek prostoru pro soustředění a klid. Komplexní cvičení, které za pomoci řízeného dýchání, koncentrace a série pečlivě vybraných pohybů, dostává tělo do stavu harmonie a rovnováhy. Každá lekce se skládá ze 45 minut jednoduchého, ale náročného cvičení a 10 minut odpočinku a rozjímání. Díky jednotlivým cvikům z jógy a pilates budete posilovat klíčové svalové partie. Speciální pozice a pohyby jsou využívány k zlepšení pružnosti a ohebnosti.

BODYPUMP

Díky BODYBALANCE zlepšíte svou kloubní pohyblivost, upevníte držení těla a zákonitě snížíte i úroveň stresu. Pravidelnost přispěje ke zlepšení soustředění a pocitu pohody. Znatelný přínos poznáte, i pokud začnete navštěvovat lekce pouze jednou týdně, ale většina lidí se snaží přijít dvakrát až třikrát.

Na programy Les Mills se můžete od června přihlásit ve všech klubech Holmes Place, které je v České republice exkluzivně nabízí.

Více informací na www.holmesplace.cz

Reklama