Normální pracovní den v Žena-in.cz  začíná kolem deváté hodiny ranní. Jsou prázdniny a tzn. čas  dovolených. Proto nás je tady pět a půl. O to větší překvapení pro mne ráno byla SMS od Vaška programátora. Přijedu na 10. a nebudeš mi věřit proč. Počkej, až uvidíš fotky.

 

Hlavou se mi hned honilo. Kolipak toho včera zase vypil, copak zase provedl?

 

Po desáté hodině. Vašek nikde, o půl jedenácté Vašek nikde, krátce před jedenáctou Vašek s úsměvem a pozdravem dobré ráno vchází do dveří. Odpovídám „Hezké poledne.“ A takovou malou jedovatost k tomu … Pozoruji známky únavy. Nic moc nenacházím… že by nějaký nový sexuální objev?

 

Po 45 minutách mám na ICQ vzkaz, jukni sem, a odkaz na vnitřní síť.

 

No a dávám vám sem jen pár fotek, z těch, co jsou na disku.

 

 

 

 

 

 

Prostě zkráceně a zjednodušeně. Ráno kouká Vašek z okna a co nevidí – odvážného vzduchoplavce, který prosí, zda může přistát na jejich zahradě, protože mu dochází plyn. Vašek obětoval zahradu, ale příroda se rozhodla zkomplikovat dopravní situaci v Klánovicích a větrným poryvem šoupla balon nad místní dopravní tepnu.

 

Přistání způsobilo pozdvižení, Vašík fotil, náhodných kolemjdoucích bylo víc a víc a balon s výletníky byl naštěstí zcela v pořádku. Posádce, ani lidem, co si zaplatily krásné výhledy, se nic nestalo.

 

Příčinou komplikovaného přistání prý byl nečekaný směr větru a jeho síla.

 

A co nakonec? Promiň, Vašku, že jsem o tobě pochyboval. Pro příště až mi napíšeš, že pochopím, až přijdeš, už se ani neopovážím pomyslet na to, že bys snad někde oslavoval, už budu vědět, že za tím bude něco velkého. Třeba balon nebo …. Jak že se jmenuje tvá přítelkyně  - Sculyová?

Reklama